2017 gads
Februāris 2017
lejupielādēt

Notikumi

31.10.2020
notikumi:

9.kl.izglītojamo instruēšana par VPD 9.a ( ienākšana zālē plkst.7.45) 9.b ( ienākšana zālē plkst.7.50) 9.c ( ienākšana zālē plkst.7.55)

2020/10/01

8.50 11., 12.kl.izglītojamo instruēšana par VPD 11.kl. ( ienākšana zālē plkst.8.45) 12.kl. ( ienākšana zālē plkst.8.50)

2020/10/01

9.-12.kl.karjeras izglītības ietvaros, tikšanās ar skolas absolventi V.Karpovu par mācību motivāciju un tātākizglītības nozīmi

2020/10/01

• No 01.10. līdz 30.10. Izglītojamo dienasgrāmatu pārraudzība ( Atb.I.Aleksandrenkova, I.Strode)

2020/10/01

• No 01.10. līdz 30.10. Skolēnu, vecāku un skolotāju aptauja “Piesardzības pasākumu nodrošināšana Covid laikā Jaunogres vidusskolā” (Atb.I.Aleksandrenkova, Ē.Muravjova)

2020/10/01

3.a, 3.b kl. skolēnu instruēšana par VPD.

2020/10/02

6.kl.izglītojamo instruēšana par VPD 6.a ( ienākšana zālē plkst. 9.30) 6.b ( ienākšana zālē plkst. 9.35) 6.c ( ienākšana zālē plkst.9.40)

2020/10/05

9.40 Atklāta stunda bioloģijā 10.kl. (slolotāja Anna Roddate)

2020/10/06

14.00 Skolas parlamenta darba sēde.

2020/10/06

8.00 Atklātā stunda latviešu valodā un literatūrā 4.a kl. (skolotāja Ingūna Rozenberga)

2020/10/07

17.30 Vecāku skolas kopsapulce 3.,6., 9.,11., 12.klašu skolēnu vecākiem „Instruēšana par VPD” 18.kab.-3.kl. (sākumskolas ēkā); 106.kab.-6.kl.; Aktu zālē -9.,11.,12.kl.

2020/10/07

VISC projekta Skola2030 rīkota konference “Skola katram bērnam”.Ogres novada Kultūras centrā

2020/10/08

10.-12.kl.angļu val. skolas olimpiāde.

2020/10/09

Starptautiskā izglītības projekta PULCHRA „Atvērta platforma līdzdarbīgai dabaszinātņu izglītībai pilsētā” tiešsaistes darba sanāksme.

2020/10/12

No12.10. līdz 16.10. Psiholoģijas dienas 8.kl.skolēniem (Atb. Ē.Muravjova, I.Leine)

2020/10/12

No 12.10. līdz 16.10. Sākumskolas ēkā izstāde „Rudens veltes” (Atb. A.Āboliņa, J.Berdnika)

2020/10/12

Matemātikas olimpiāde “Tik vai… Cik?” 4. klašu skolēniem, 1.kārta.

2020/10/14

13.45 - 5.a klases izglītojamo iesvētības svētki.

2020/10/14

11.40 - 5.b klases izglītojamo iesvētības svētki. 12.50 - 5.c klases izglītojamo iesvētības svētki.

2020/10/15

13.45 - 10.klašu skolēnu iesvētības svētki.

2020/10/15

Izzinošs pasākums 1.kl. skolēniem „Skolas uzvedības likumi” .

2020/10/16

LAT -2 olimpiāde 7.-8.kl.skolēniem

2020/10/16

Ogres, Ķeguma, Lielvārdes novadu apvienības latviešu valodas (mazākumtautību izglītības programmu) olimpiāde 7.-8.klašu skolēniem.

2020/10/16

2.-4.kl.skolēnu kora, skolotāju un vecāku ansambļa „Ivolga” kopkoncerts „Maigums, mīlestība un sapnis”.

2020/10/16

N o 19.10. l ī d z 23.10. Skolēniem rudens brīvlaiks

2020/10/19

Matemātikas mācību jomas skolotāju MA darba sanāksme.

2020/10/19

Sociālās un pilsoniskās mācību jomas MA darba sēde.

2020/10/19

RD „Starpdisciplinārā pieeja mācību procesā”.

2020/10/20

RD „Digitālo prasmju pilnveide, digitālo rīku izmantošana mācību procesā. Darbs ZOOM platformā”.

2020/10/20

AG „Kompetenču pieeja dizaina un tehnoloģiju mācību stundās 1.-6.klasē.

2020/10/21

AG skolotājiem „ZPD vadīšanas, izstrādes stratēģija un taktika”.

2020/10/21

No 26.10. līdz 30.10. Karjeras nedēļa. (Atb. I.Leine)

2020/10/26

„Rudens svētki” sākumskolā: 8.50 - 1.klases; 10.20. - 2.klases.

2020/10/28

Ogres, Ķeguma, Lielvārdes novada apvienības Angļu valodas olimpiāde 10.-12.klašu skolēniem.

2020/10/28

Izzinoša literatūras pēcpusdiena 8.kl., izzinot D.Defo romānu „Robinzona Kruzo piedzīvojumi”.

2020/10/29

„Rudens svētki” sākumskolā: 8.50 - 3.klases; 10.20. - 4.klases.

2020/10/29