Skolas parlamenta sastāvs
Iļja Klepče (12. klase)

Skolēnu parlamenta prezidents
Aleksandra Ostrovska (12.klase)

Prezidenta vietnieks
Veronika Pokatova (12. klase) un Viktorija Ivanova (10.klase)

Izglītības ministrija
Veronika Lomakova (10. klase) un Beatrise Karaseva (12. klase)

Kultūras ministrija
Aleksandra Ladnova (9.a klase) un Ņikita Žiguļins (10.klase)

Sporta ministrija
Dana Baltuško (12.klase) un Anna Sokolova (12.klase)

Informācijas un sabiedrīsko attiecību ministrija
Anastasija Minalto (12. klase) un Valērija Lučija Ignatjeva (12. klase)

Iekšlietu ministrija
Parlamenta darba plāns
lejupielādēt plānu

Notikumi

24.05.2019
notikumi:

Pašvaldības un Ogres novada izglītības iestāžu darba grupas sanāksme par atkarību izraisošu vielu profilaksi skolās

2019/05/02

„Erasmus+ ” ietvaros „Kopā varam labāk” skolu jauniešu forums.

2019/05/03

Skolēnu parlamenta prezidenta ievelēšana.

2019/05/07

4.b kl. atklātā stunda sociālajās zinībās.(R.Pokidova)

2019/05/07

Instruktāža par valsts valodas centralizētā eksāmena mutvārdu daļas ieraksta veikšanu.

2019/05/07

IAC Jauniešu integrācijas un līdzdalības sekmēšanas projekta „Dzīvot, mācīties un strādāt KOPĀ” ietvaros klases stunda 5.a klases skolēniem „Informācijas ceļi”

2019/05/08

Ogres Brāļu kapos ziedu nolikšana, pieminot Otrā pasaules kara upurus.

2019/05/08

Skolu Sporta sacensības vieglatletikā D un M grupās (2. – 5.klase)

2019/05/08

6. – 12. kl. erudīcijas spēle „Mafija”

2019/05/08

6.c un 9.a kl. ekskursija uz Ventspili.

2019/05/09

Vecāku diena.

2019/05/09

5.a kl. atklātā stunda latviešu valodā un literatūrā.

2019/05/09

3.a, 3.b, 3.c kl. „Ciemos pie Kikas Mikas".

2019/05/09

7.-11.kl. Eiropas parlamenta vēlēšanu simulācijas spēle

2019/05/09

8.-11.kl. skolēniem, IAC projekta ietvaros, pasākums „Iepazīsim Daugavpili!"

2019/05/10

Novada, valsts olimpiāžu, radošu konkursu, sporta sacīkšu skolas uzvarētāju apbalvošanas f o r u m s: • 1.-5.kl. • 6.-12.kl.

2019/05/10

Valsts valodas diena - 1-8.kl.un10.-11.kl. latviešu valodas un literatūras stundas dabā.

2019/05/13

Māmiņdienai veltīts koncerts.

2019/05/13

10.-12.kl., akcijas „Atpakaļ uz skolu -2019” ietvaros tikšanās ar JSPA ekspertu Annu Litviņenko, Rīgas Tehniskās universitātes vadošā pētniece un docente.

2019/05/14

Valsts olimpiāžu dalībnieku, godalgoto vietu ieguvēju un sporta sacensību uzvarētāju godināšanas pasākums.

2019/05/14

Teātra studijas INSPIRA izrāde 1.-3.kl. „Nezinītis un viņa draugi"

2019/05/15

Teātra studijas INSPIRA izrāde 4.-6.klasēm „Juceklis dzejā"

2019/05/15

Ogres novada skolēnu Sporta spēļu olimpiskā diena.

2019/05/15

Vecāku sapulce 4.b klases skolēnu vecākiem „Ceļā uz 5.klasi”.

2019/05/15

Teātra studijas INSPIRA izrāde vecāko klašu skolēniem un pieaugušajiem "Putnubiedēklis"

2019/05/15

Pedagoģiskās padomes sēde „Mācību gada izglītojamo mācību un audzināšanas darba rezultāti 9. un 12.kl.”

2019/05/16

Izbraukuma seminārs - supervīzija izglītības iestāžu psihologiem Gaismas speciālajā internātpamatskolā.

2019/05/16

9. un 12.kl.izglītojamo Pēdējā zvana svinīgais akts

2019/05/17

Sociālās un pilsoniskās jomas skolotāju seminārs Lēdmanes pamatskolā.

2019/05/20

CE latviešu valodā 12.kl.

2019/05/20

CE valsts valodā 9.kl.

2019/05/22

Skolas vokālā ansambļa „Vālodzīte” koncerts

2019/05/22

CE matemātikā 12.kl

2019/05/24

Pedagoģiskās padomes sēde „Mācību gada izglītojamo mācību un audzināšanas darba rezultāti 1.-4.kl.”

2019/05/27

Pedagoģiskās padomes sēde „Mācību gada izglītojamo mācību un audzināšanas darba rezultāti 5.-8.kl. un 10.-11.kl.”

2019/05/28

Eksāmens angļu valodā 9.kl

2019/05/29

1.-4.kl. skolas kora koncerts, gada darba atskaite.

2019/05/29

4.a kl. svinīgā pēcpusdiena „ Ceļā uz 5.klasi”.

2019/05/29

1. - 8.kl. skolas Sporta diena.

2019/05/30

4.kl. skolēniem svinīgā līnija „Ceļā uz 5.klasi”

2019/05/30