Skolas parlamenta sastāvs
Iļja Klepče (12. klase)

Skolēnu parlamenta prezidents
Aleksandra Ostrovska (12.klase)

Prezidenta vietnieks
Veronika Pokatova (12. klase) un Viktorija Ivanova (10.klase)

Izglītības ministrija
Veronika Lomakova (10. klase) un Beatrise Karaseva (12. klase)

Kultūras ministrija
Aleksandra Ladnova (9.a klase) un Ņikita Žiguļins (10.klase)

Sporta ministrija
Dana Baltuško (12.klase) un Anna Sokolova (12.klase)

Informācijas un sabiedrīsko attiecību ministrija
Anastasija Minalto (12. klase) un Valērija Lučija Ignatjeva (12. klase)

Iekšlietu ministrija
Parlamenta darba plāns
lejupielādēt plānu

Notikumi

24.01.2019
notikumi:

Sākumskolas skolotāju metodiskās komisijas darba sanāksme „1. semestra analīze”.

2019/01/03

Dabaszinību skolotāju metodiskās komisijas darba sēde.

2019/01/03

Svešvalodu un sociālo zinātņu MA darba sēde.

2019/01/03

RD „Radoši darbi mājturības un vizuālās mākslas stundās”

2019/01/04

Kursi Ogres novada dabaszinību (ķīmija, bioloģija, fizika, ģeogrāfija) skolotājiem „Uz skolēna mācīšanos virzīta efektīva mācību stunda”.

2019/01/04

Seminārs mājturības un tehnoloģiju (meitenēm) skolotājiem. Praktiskā nodarbība un diskusija „Šūšanas tehnoloģijas iespējas mūsdienu skolā”.

2019/01/04

8.-12.kl.skolas olimpiāde ķīmijā.

2019/01/08

11.a un 12.a kl. karjeras izglītības projekta ietvaros nodarbība ”Prakse.lv”

2019/01/10

Valsts valodas 35. olimpiāde II kārta ( mazākumtautību izglītības programmā)

2019/01/10

Pedagoģiskās padomes sēde „ 1.sem.izglītojamo mācību sasniegumi. Skolotāju pārdomāts mācību saturs – skolēnu lietpratības pamats”.

2019/01/10

Skolas angļu valodas olimpiāde 8.-9.kl.

2019/01/11

Kursi Ogres novada dabaszinību (ķīmija, bioloģija, fizika, ģeogrāfija) skolotājiem „Uz skolēna mācīšanos virzīta efektīva mācību stunda”.

2019/01/11

Vēstures tiešsaistes olimpiāde 9. un 10.-12. klasei.

2019/01/11

Informātikas (programmēšanas) olimpiāde 8.-12.klasei.

2019/01/15

Ogres novada 8.-9.klašu angļu valodas olimpiāde.

2019/01/16

Ogres novada sacīkstes dambretē 4.-12.klasei.

2019/01/16

5.-12.kl. skolas olimpiāde matemātikā.

2019/01/17

11.a un 12.a kl. karjeras izglītības ietvaros tikšanās ar skolas absolventi, RSU studenti E.Gusevu.

2019/01/17

Konkurss „Gribu būt mobils!” pusfināls.

2019/01/17

Fizikas tiešsaistes olimpiāde 9.-12.klasei.

2019/01/18

Ogres novada 43.skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konkurss.

2019/01/22

Ogres novada sacīkstes volejbolā 10.-12.klašu zēniem, meitenēm.

2019/01/23

5.kl. ārpusklases pasākums, veltīts latviešu dzejai ,,Ziemas detektīvs.''

2019/01/24

7.a kl. atklātā stunda angļu valodā.

2019/01/24

1.-6.kl. pasākums, sadarbībā ar skolēnu ģimenēm, “Mamma, tētis un es - sportiska ģimene “

2019/01/26

Latviešu valodas un literatūras tiešsaistes olimpiāde 11.-12.klasei

2019/01/28

Starpnovadu Mazo mūzikas kolektīvu konkurss.

2019/01/29

6. a kl. atklātā stunda pasaules vēsturē.

2019/01/29

Izteiksmīgās runas konkurss 3.-4.kl.

2019/01/29

Ekonomikas tiešsaistes olimpiāde 10.-12.klasei.

2019/01/30

Izteiksmīgās runas konkurss 1.-2.kl

2019/01/30

6.kl. latviešu valodas viktorīna „Ziema”.

2019/01/30

Teātra izrādes apmeklējums "Riekstkodis un es" .

2019/01/31

10.-12.kl. karjeras izglītības projekta ietvaros tikšanās ar modes speciālisti S.Kairovu, lekcija „No šuvējas līdz modes dizainerim”.

2019/01/31