2014./2015. mācību gads
SEPTEMBRIS
Olimpiskā diena Ogrē

1.vieta zviedru stafetē( 400m x300m x200m 100 m)-
Aleksandrs Vasiļjevs( 12. kl.),
Nikita Ivakins(11. kl.),
Nikolajs Vasiļjevs( 12. kl.) ,
Aleksejs Sanatovs( 9.b kl.).

3. vieta stafetē 4 x100-
Aleksandrs Vasiļjevs( 12. kl.),
Nikita Ivakins(11. kl.),
Nikolajs Vasiļjevs( 12. kl.) ,
Tomass Ramanausks( 12.kl.)
Decembris
1. semestra  mācību sasniegumi Pamatojoties uz direktora rīkojumu (17.12.2014., rīk.nr.139 § 1), apbalvot ar Atzinības rakstu par izcilām sekmēm.           (izglītojamie, kuru mācību sasniegumi 9 -10 balles)

1.-4. klasesSofija Dmitrijenko, 2.a klase
Maija Zujeva,2.a klase
Karina Manuilova, 2.b klase
Tatjana Čerņavska, 3.a klase
Daša Denisenko, 3.a klase
Artūrs Dzenis, 3.a klase
Daniils Gapejevs, 3.a klase
Anna Petrovska, 3.a klase
Aleksejs Žarovs, 3.b klase
Jekaterina Stepanova, 3.c klase
Milana Peregudova, 4.a klase
Remira Šakurova, 4.a klase 
5.-12. klases
1.Ivanova Viktorija, 6.a klase
2.Gavriļenko Marija Viktorija, 8.a klase
 Pamatojoties uz direktora rīkojumu (17.12.2014., rīk.nr.139 § 2), apbalvot ar Atzinības rakstu par teicamām un izcilām sekmēm.        (izglītojamie, kuru mācību sasniegumi 8 -10 balles)
1.-4. klasesArina Astronomova, 2.a klase
Sofija Baženova, 2.a klase
Georgs Sebastians Kerlins, 2.a klase
Diāna Petrova, 2.a klase
Valērija Bordasova, 2.b klase
Ņikita Jasvins, 2.b klase
Aleksandra Šakova, 2.c klase
Karolīna Staseloviča, 2c klase
Tomass Salcevičs, 2.c klase
Artjoms Morozovs, 2.c klase
Artjoms Lisovs, 2.c klase
Santa Lana Jeļina, 2c klase
Dmitrijs Karpovs, 3.a klase
Vladlena Kļimova, 3.a klase
Diāna Kovaļenko, 3.a klase
Arina Denisenko, 3.b klase
Poļina Gavriļenko, 3.b klase
Deniss Ignatjevs, 3.b klase
Evelīna Prokopjonoka, 3.b klase
Viktorija Špele, 3.b klase
Dana Feigina, 4.b klase
Adrians Kobrinecs, 4.b klase
Rolands Linužs, 4.b klase
Eduards Madalans, 4.b klase
Nikola Solovjova, 4.b klase     26.Viktorija Zubareva, 4.b klase 

5.-12. klasesKočkins Daniels, 5. a klase
Rudakova Marija, 5.a klase
Puncule Adriana, 5.b klase
Izotova Ksenija, 6.b klase
Mamajevs Artūrs, 6.b klase
Karpova Valērija, 7.a klase
Gorelova Ksenija, 8.a klase
Ignatjeva Valērija Lučija, 8.b klase
Supe Kristīne, 8.b klase
Popkova Ksenija, 9.b klase
Travkina Jana, 9.b klase
Griščenko Zinaida, 11.a klase
Kulakova Ludmila, 11.a klase
Monastirska Ružena,.11a klase 


 
Pamatojoties uz direktora rīkojumu (17.12.2014., rīk.nr.139 § 3), apbalvot ar Atzinības rakstu par labām, teicamām un izcilām sekmēm.        (izglītojamie, kuru mācību sasniegumi 7 -10 balles)Romāns Afanasjevs, 2.a klase
Alīna Antipenko, 2.a klase
Vladislava Griba, 2.a klase
Viktorija Kolomeiceva, 2.a klase
Vladimirs Paškovičs, 2.a klase
Evelīna Poļanska, 2.a klase
Kirils Trofimovs, 2.a klase
Diāna Uļitova, 2.a klase
Ksenija Saveļjeva, 2.b klase
Daniels Trops, 2.b klase
Jekaterina Loseviča, 2.b klase
Dmitrijs Ivanovs, 2.c klase
Stefans Lukjanskis, 2.c klase
Inga Mūrniece, 2.c klase
Ričards Rusevičs, 2.c klase
Anastasija Voravko, 2.c klase
Daniels Latiševs, 3.a klase
Kirils Maslovs, 3.a klase
Kirils Mihaļkovs, 3.a klase
Daniils Semenčenko, 3.a klase
Valērijs Balašovs, 3.b klase
Konstantīns Golubovs, 3.b klase
Poļina Kaireneca, 3.b klase
Kristians Mucenieks, 3.b klase
Marks Poladovs, 3.b klase
Gļebs Beluško, 3.b klase
Daniils Subočs, 3b klase
Zaharijs Bēms, 3.c klase
Jaroslavs Monastirdkis, 3.c klase
Anastasija Torčilo, 4.a klase
Marks Lavrenovs., 4.a klase
Timurs Lomidze, 4.a klase
Anna Gorina, 4.a klase
Valērija Fjodorova, 4.a klase
Jeļizaveta Belova, 4.b klase
Angelīna Bindere, 4.b klase
Kristīne Fedotova, 4.b klase
Maksims Mieriņš, 4.b klase39. Tatjana Paškoviča, 4.b klase 

5.-12. klasesFormanicka Kristīne, 5.a klase
Onoprijčuks Dmitrijs, 5.a klase
Petkevičs Oļegs, 5.a klase
Petrovska Jeļizaveta, 5.a klase
Zainagutdinova Zlata, 5.a klase
Safonovs Ivans, 5.a klase
Jegorova Jeļizaveta,5.b klase
Konstantinovs Arsenijs, 5.b klase
Krasnožeņuka Valērija, 6.a klase
Lomakova Veronika, 6.a klase
Seliverstovs Daniils, 6.a klase
Zibailo Niklāvs Dmitrijs, 6.a klase
Ostrovska Angelīne, 6.b klase
Palagins Iļja, 6.b klase
Rožkova Dana, 6.b klase
Vološina Katrīna, 6.b klase
Goļenkova Darja, 7.a klase
Kudrjašova Kristīne, 7.a klase
Nikolajeva Milena, 7.a klase
Solovjova Nika, 7.a klase
Veinbergs Toms, 7.a klase
Mihailova Jekaterina, 7.a klase
Afanasjeva Vlada, 7.b klase
Feigins Viktors, 7.b klase
Gruzdeva Veronika, 7.b klase
Zuja Darja, 7.b klase
Brilovičs Kirils, 8.a klase
Pokatova Veronika, 8.a klase
Kazjuļonoka Anastasija, 8.a klase
Pjatakova Luīze 8.b klase
Binders  Ņikita, 9. b klase
Urbons Aleksandrs, 8. b klase
Roddate Anastasija, 11. klase
Bobrovs Iļja, 12. klase
Šahtjora Valērija, 12. klase
JANVĀRIS
 Festivāls " Tatjanas diena"
 Kaligrāfijas konkursā 1. vietu ieguva skolotāja Rima Pokidova.
Nominācijā "Literāra kompozīcijā" 1 vietu ieguva 9.b skolnieki Aleksejs Karpovs un Ņikita Binders( skolotāja Rimma Ivančvenko).
Nominācijā " Vokāls" 3 vietu ieguva 8.a klases skolniece Valērija Vinokurova( skolotāja Svetlana Baravikova).
Februāris
 Starpnovadu skatuves runas konkurss
1.pakāpes diploms
Diāna Ancveriņa, 12. Klase
Ņikita Binders, 9.b klase
2.pakāpes diploms
Valērija Karpova, 7.a klase
Aleksandrs Vasiljevs, 12. Klase
3.pakāpes diploms
Tatjana Čerņavska, 3.a klase
Darja Denisenko, 3.a  klase
Jeļizaveta Belova, 4.b klase
Viktorija Budiča, 1.a klase
Alise Lincēja, 1.b klase
Remira Šakurova, 4.a klase

 
Ogres novada mazākumtautību valodas( krievu) olimpiāde
5.-6. Klašu grupā
1. vieta-Ksenija Izotova, 6b klase
2.vieta-Marija Rudakova, 5.a klase
3. vieta-Sofija Markova
 
7. klašu grupā
1. vieta-Valērija Karpova, 7.a klase
2. vieta- Vlada Afanasjeva, 7.b klase
3. vieta-Andrejs Safofnovs,7.a klase
 
8.-9. Klašu grupā
1. vieta-Jana Travkina, 9.b klase
2. vieta-Ņikita Binders, 9.b klase
3. vieta- Aleksejs Karpovs, 9.a klase
 
10.-12. Klašu grupā
1. vieta-Ružena Monastirska, 11. Klase
2. vieta- Anastasija Roddate, 11. Klase
3. vieta- Zinaida Griščenko un Ludmīla Kulakova, 11. klase
 
Ogres novada zinātniski pētniecisko darbu (ZPD) konkurss
3. vieta -11. klases skolniecei Anastasijai Roddatei
3. vieta - 11. klases skolniecei Zinaidai Griščenko
 
Starpnovadu matemātikas olimpiāde:
2. vieta- Iļja Bobrovs, 12. klase
3. vieta- Ņikita Binders, 9.b klase

Starpnovadu angļu valodas olimpiāde:
Atzinibas raksts- Ružena Monastirska, 11. klase

Starpnovadu konurss " Skolēni eksperimentē"
3. vieta- Marija Viktorija Gavriļenko un Valērija Lučija Ignatjeva, 8.b klase
Atzinības raksts- Tomass Artūrs Kostiļevs, 6.a klase
 
 Ogres, Ikšķiles un Lielvārdes novadu skolu mazo mūzikas kolektīvu konkurss.

Anastasija Barancova( 8.a klase)- 1. pakāpes diploms
Valērija Vinokurova( 8.a klase)- 2. pakāpes diploms
 "Gribu būt mobils!"  pusfinālsElīna Trofimova, 7.a klase
Milēna Nikolajeva, 7.a klase
Toms Veinbergs, 7.a klase
Nika Solovjova, 7.a klase
Vladislavs Žabotinskis, 7.b klase
 
Ogres novada fīzikas olimpiāde
Jana Travkina (9.b klase)-2. vieta
Ņikita Binders ( 9.b klase)- 2. vieta
Iļja Bobrovs ( 12. klase)- 3. vieta
Marts

Ogres novada LAT-2 olimpiāde
I  vieta
Aleksandra Kurilova
Sofija Dmitrijenko                                     
Vladlena Kļimova                                                                          
Anastasija Ziriņa                           
Anastasija Ņeņišina                                              
Marija Rudakova                                                              
Anna Antipenko                                                                 
Ružena Monastirska                                             
Maksims Meļuhins
 
II vieta
Katrīna Bekasova             
Maija Zujeva                                                          
Jekaterina Stepanova                                           
Jeļizaveta Belova              
Viktorija Kondrašova
Jeļizaveta Jegorova                                                          
Jana Travkina                                            
Laura Ziemele
Ludmila Kulakova                        
Valērija Šahtjora                                                  
 
III vieta
Viktorija Budiča                
Arina Astronomova                                              
Ņikita Jasvins                                                                     
Artūrs Dzenis                                                         
Dana Feigina                                                           
Ksenija Izotova                                                      
Adriana Puncule                
Ksenija Popkova                                        
Polina Markova                                                                 
Laura Žuka
 
Atzinība
Daniels Trops                                             
Karolīna Staseloviča                                                        
Daniels Gapejevs
Vitālija Šveca                                                                     
Jūlija Trofimova  
 
Atklātais čempionāts šahā
2. vieta-1.b klases skolnieks Ņikita Goļikovs
 
30. krievu valodas( dzimtās) un literatūras olimpiāde

Ruženai Monastirskai( 11. klase)-3. vieta
Anasatasijai Roddatei(11. klase)- Atzinības raksts
 
Zemgales novada 14. matemātikas olimpiāde
1. vieta- Dmitrijs Niklāvs Zibailo( 6a klase)
1. vieta0-Ksenija Izotova( 6.b klase)

 
Ogres novada vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss
1. pakāpes diploms- Ņikita Ļebeds, 8.b klase, ar darbu " Dziesmu svētki"

2. pakāpes diploms-Anastasija Kozjuļonoka, 8.a klase, ar darbu           " Raksti un ritmi"
2. pakāpes diploms-Kristīne Kalniņa,Sabīne Kalniņa,7.b klase ar darbu " Raiba vasara"

3. pakāpes diploms-Sofija Ļeščova, Valēroja Stupajeva, 9.a klase, ar darbu " Zvaigzņu raksti"

3. pakāpes diploms- Mihails Vlasovs, Bruno Brokers, 9.b klase, ar darbu "Senie raksti from box"
 
Ogres novada Skolēnu Sporta spēļu sacensības tautas bumbā
3. Vieta
Ignatjevs Deniss, 3.b klase
Latiševs Daniels,3.a klase
Semenčenko Daniils,3.a klase
Maslovs Kirils, 3a klase
Mihaļkovs Kirils, 3.a klase
Kairenece Poļina, 3.b klase
Paškoviča Ksenija, 3.b klase
Špele Viktorija, 3.b klase
Kovaļenko Diāna, 3.a klase
Vancāne Viktorija, 3.a klase
Buturļina Emma,3.b klase
Paškovičs Vladimirs, 2.b klase
 
Vidzemes kultūrvēsturiskā novada skatuves runas un mazo literāro uzvedumu konkursa 2.kārta.
 Ņikita Binders(9.b kl.)- I pakāpes diploms
Diāna Ancveriņa(12.kl.) – I pakāpes diploms
 Latvijas 39.skolēnu zinātniskā konference 2.posms
Anastasija Roddate( 11. klase)- 1. pakāpes diploms
Zinaida Griščenko( 11. klase)- Pateicība
 
Ogres novada vizuālās mākslas olimpiāde "Aplikācija. Ornaments"
1. vieta-Anna Antipenko, 9.b klase
2. vieta-Viktorija Setkovska, 9.b klase
 
Starpnovadu ģeogrāfijas olimpiāde
Atzinības raksts- Ružena Monastirska, 11. klase
Aprīlis
Ogres novada skolu  Pavasara kross
2. vieta- Bruno Broker  ( 8.b klase)
 
 Ogres novada mājturības un tehnoloģijas olimpiāde
Atzinības raksts - Marija Rudakova, 5.a klase
 
Starpnovadu 2.-4. kl. koru skate
1. pakāpes diploms
Darina Ignatjeva 3.a
Tatjana Čerņavska 3.a
Daniils Gapejevs 3.a
Polina Korejnica 3.b
Vladislava Pavlova 3.b
Anna Ostrovska 3.b
Poļina Gavriļenko 3.b
Jaroslavs Monastirskis 3.c
Samanta Davidova 3.c
Valērija Gondāre 3.c
Aleksandrs Kuprišs 3.c
Viktorija Silakova 3.c
Jekaterina Stepanova 3.c
Darja Vasilišina 4.a
Anastasija Ļedeņova 4.a
Alina Suvorova 4.a
Remira Šakurova 4.a
Milana Peregudova 4.a
Anastasija Torčilo 4.a
Valērija Fjodorova 4.a
Artūrs Knolle 4.a
Nikoļ Davidova 4.a
Daniella Purena 4.a
Elīna Poļanska 4.a
Dana Feigina 4.b
Kristīne Fedotova 4.b
Aleksandra Bobrova 4.b
Agnese Elksniņa 4.b
Tatjana Bordenave 5.a
Žasmina Kubiļus 5.a
Vladimirs Balašovs 5.a
Jeļizaveta Jegorova 5.b
Jurijs Topraks 5.b
Marta Greta Kostiļeva 5.b
Maijs

Pamatojoties uz direktores rīkojumu (26.05.2015., rīk.nr.78 § 1), apbalvot ar Atzinības rakstu par izcilām sekmēm.
           (izglītojamie, kuru mācību sasniegumi 9 -10 balles)
Sofija Dmitrijenko 2.a
Maija Zujeva 2.a
Valērija Bordasova 2.b
Ņikita Jasvins 2.b
Artjoms Lisovs 2.c
Tomass Salcevičs 2.c
Karolīna Staseloviča 2.c
Tatjana Čerņavska 3.a
Daša Deņisenko 3.a
Artūrs Dzenis 3.a
Daniils Gapejevs 3.a
Anna Petrovska 3.a
Aleksejs Žarovs 3.b
Jekaterina Stepanova 3.c
Remira Šakurova 4.a
Milana Peregudova 4.a
Viktorija Zubareva 4.b
Tatjana Paškoviča 4.b 

Pamatojoties uz direktores rīkojumu (26.05.2015., rīk.nr.78 § 2), apbalvot ar Atzinības rakstu par teicamām un izcilām sekmēm.
        (izglītojamie, kuru mācību sasniegumi 8 -10 balles)
 
Romāns Afanasjevs 2.a
Arīna Astronomova 2.a
Sofija Baženova 2.a
Diāna Petrova 2.a
Daniels Trops 2.b
Dmitrijs Ivanovs 2.c
Santa Lana Jeļina 2.c
Stefans Lukjanskis 2.c
Artjoms Morozovs 2.c
Aleksandra Šakova 2.c
Dmitrijs Karpovs 3.a
Vladlena Kļimova 3.a
Diāna Kovaļenko 3.a
Kirils Maslovs 3.a
Daniils Semenčenko  3.a
Poļina Gavriļenko 3.b
Deniss Ignatjevs 3.b
Polina Kaireneca 3.b
Kristians Mucenieks 3.b
Evelīna Prokopjonoka 3.b
Viktorija Špele 3.b
Jaroslavs Monastirskis 3.c
Marks Lavrenovs 4.a
Jeļizaveta Belova 4.b
Dana Feigina 4.b
Adrians Kobriņecs 4.b
Rolands Linužs 4.b
Eduards Madalāns 4.b 

Pamatojoties uz direktora rīkojumu (26.05.2015., rīk.nr.78 § 3), apbalvot ar Atzinības rakstu par labām, teicamām un izcilām sekmēm.
        (izglītojamie, kuru mācību sasniegumi 7 -10 balles)
 
Alīna Antipenko 2.a
Katrīna Calpanova 2.a
Vladislava Griba 2.a
Jana Iļjeva 2.a
Georgs Sebastians Kerlins 2.a
Viktorija Kolomeiceva 2.a
Vladimirs Paškovičs 2.a
Evelīna Poļanska 2.a
Anna Marija Suboča 2.a
Svetozars Šikins 2.a
Kirils Trofimovs 2.a
Diāna Uļitova 2.a
Nikola Ivanova 2.b
Jekaterina Loseviča 2.b
Karīna Manuilova 2.b
Ksenija Saveļjeva 2.b
Ruslans Vaščenko 2.c
Ričards Rusevičs 2.c
Artūrs  Sloka 2.c
Anastasija Voravko 2.c
Elīna Žiha 2.c
Edvards Justs 3.a
Daniels Latiševs 3.a
Kirils Mihaļkovs 3.a
Maksims Polkačovs 3.a
Arina Denisenko 3.b
Daniils Subočs 3.b
Marks Poladovs 3.b
Zaharijs Bēms 3.c
Valērija Fjodorova 4.a
Anastasija Torčilo 4.a
Anna Gorina 4.a
Anastasija Ļedeņova 4.a
Angelīna Bindere 4.b
Jana Cvetkova 4.b
Valentīns Griščenko 4.b
Nikole Jakovļeva 4.b
Maksims Mieriņš 4.b
Nikola Solovjova 4.b

Notikumi

23.10.2019
notikumi:

6.a un 6.b klases ekskursija uz Melngalvju namu. ( projekta „Latvijas skolas soma” ietvaros).

2019/10/01

Nodarbība 9.b kl. I gr. „Mediji un ētiskās vērtības” projekta „Dzīvot, mācīties un strādāt kopā. Jauniešu integrācijas un līdzdalības sekmēšanas projekts” ietvaros.

2019/10/01

Skolēnu parlamenta sēde.

2019/10/01

Novada mēroga sacīkstes futbolā 8.-9. klasei un 10.-12.klasei (B:A)

2019/10/02

Dzimtās valodas, kultūrizglītības un sporta MA darba sēde.

2019/10/03

9.a, 9.b, 11., 12. kl. izglītojamo instruēšana par VPD.

2019/10/03

AG „Bērna talanta identificēšana un veicināšana izglītības iestādē.”

2019/10/03

Skolotāju diena. Pašpārvaldes diena.

2019/10/04

6.a, 6.b kl. izglītojamo instruēšana par VPD.

2019/10/07

1.kl. skolēniem pasākums „Skolas uzvedības likumi”

2019/10/07

Atklātā stunda latviešu valodā un literatūrā 3.a kl. (skolotāja A.Onukrāne)

2019/10/07

3.a, 3.b kl. izglītojamo instruēšana par VPD.

2019/10/07

Vecāku diena.

2019/10/08

Skolas olimpiāde angļu valodā 10.-12.kl.

2019/10/09

Novada krosa stafetes 2.-12.klasei.

2019/10/09

5.klašu izglītojamo iesvētības svētki.

2019/10/09

Vecāku skolas kopsapulce 3.,6., 9.,11., 12.klašu skolēnu vecākiem „Instruēšana par VPD”.

2019/10/09

Bibliotekārais pasākums 5.- 6. klašu skolēniem „Lasāmkoks”.

2019/10/10

Skolas Padomes darba sēde

2019/10/10

Atklātā stunda matemātikā 7.b kl. (S. Lazareva)

2019/10/11

Projekta „Uzzināt un dalīties jauniešu demokrātiskā sadarbībā” nodarbības 10.-12.klašu skolēnu grupai.

2019/10/12

Administrācijas un atbalsta personāla vadīta nodarbība par drošību un skolas iekšējās kārtības noteikumu ievērošanu 8. - 9.kl. izglītojamajiem.

2019/10/14

Karjeras izglītības ietvaros 8.-12.kl.skolēniem un interesentiem „Karjeras iespējas medicīnā", tikšanās ar Jaunogres vidusskolas un RSU absolventi M. Roddati un LU Rīgas 1. medicīnas koledžas s

2019/10/15

Skolas olimpiāde angļu valodā 7-8.kl.

2019/10/15

RD skolēniem un skolotājiem „ZPD struktūra un plānojums”.

2019/10/15

8.a, 8.b kl. ekskursija uz Rīgas vēstures un kuģniecības muzeju ( projekta „Latvijas skolas soma” ietvaros).

2019/10/16

Lieliskā Balva- 2019

2019/10/16

Atklātā stunda bioloģijā 8.c kl. (A. Roddate)

2019/10/17

Sākumskolas skolēniem Moldovas teātra izrādes „Smaragda pilsētas burvis” apmeklējums.

2019/10/17

10.klašu skolēnu iesvētības svētki.

2019/10/17

5. - 12. kl. atpūtas vakars

2019/10/17

Seminārs direktoru vietniekiem izglītības jomā. Tēma: Valsts pārbaudes darbu norises kārtība 2019./2020.mācību gadā.

2019/10/21

Atbalsta komandas speciālistu pieredzes apmaiņas seminārs

2019/10/22

Seminārs izglītības iestāžu logopēdiem.

2019/10/22

Latvijas Okupācijas muzeja pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kursi „Ceļš uz Latvijas neatkarības atjaunošanu: “ATMODA”, LTF, čeka un “Radio Brīvā Eiropa.”

2019/10/22

RD „Praktiskā nodarbība skolotājiem, izmantojot art-terapijas metodi”.

2019/10/23

Seminārs vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas skolotājiem

2019/10/24

Svešvalodu un sociālo zinātņu MA darba sēde.

2019/10/24

Starpnovadu angļu valodas olimpiāde 10.-12.klašu skolēniem.

2019/10/29