2015./2016. mācību gads
Maijs 2016
Jaunogres vidusskolas 1.-12.klašu izglītojamo mācību sasniegumi
 2015./2016.m.g.

 
1.Pamatojoties uz direktores rīkojumu  no  26.05.2016, rīk.nr.  81    § 1,
apbalvot ar Atzinības rakstu par izcilām sekmēm.
( 9 -10 balles)
Daņiļeviča Aleksandra, 2.a
Morozova Aleksandra, 2.a
Goļikovs Ņikita, 2.b
Dmitrijenko Sofija, 3.a
Zujeva Maija, 3.a
Salcevičs Tomass, 3.c
Čerņavska Tatjana, 4.a
Petrovska Anna, 4.a
Deņisenko Daša, 4.a
Dzenis Artūrs, 4.a
Gapejevs Daniils, 4.a
Marks Lavrenovs 5.a
Ksenija Izotova 7.b

Pamatojoties uz direktores rīkojumu  no 26.05.2016, rīk.nr.   81   § 2,
apbalvot ar Atzinības rakstu par teicamām  un izcilām sekmēm.
( 8 -10 balles)
 
Artemjevs Jevgeņijs, 2.a
Bekasova Katrīna, 2.a
Budiča Viktorija, 2.a
Keršis Ronaldo, 2.a
Mikurenkovs Artūrs, 2.a
Romenkova Sofija, 2.a
Skribis Aleksandrs, 2.a
Sorofanovs Maksims, 2.a
Suprune Elīna, 2.a
 Korkačs Ņikita, 2.b
 Kurilova  Aleksandra, 2.b
 Lencēja Alise, 2.b
 Ļitovčenko Iļja, 2.b
 Ņeņišins Artjoms, 2.b
 Pavlovs Jegors, 2.b
 Viničenko Nikita, 2.b
Afanasjevs Romāns, 3.a
 Astronomova Arina, 3.a
 Baženova Sofija, 3.a
 Petrova Diāna, 3.a
Suboča Anna Marija, 3.a
 Bordasova Valērija, 3.b
 Jasvins Ņikita, 3.b
 Manuilova Karīna, 3.b
 Trops Daniels, 3.b
 Lukjanskis Stefans, 3.c
 Lisovs Artjoms, 3.c
 Morozovs Artjoms, 3.c
 Šakova Aleksandra, 3.c
 Kļimova Vladlena, 4.a
 Kovaļenko Diāna, 4.a
 Gavriļenko Poļina, 4.b
 Denisenko Arina, 4.b
 Žarovs Aleksejs, 4.b
 Špele Viktorija, 4.b
 Majevska Anastasija, 4.c
Anastasija Ļedeņova 5.a
Milana Peregudova 5.a
Angeļina Bindere 5.b
Adrians Kobrinecs 5.b
Rolands Linužs 5.b
Tatjana Paškoviča 5.b
Viktorija Zubareva 5.b
Zlata Zainagutdinova 6.a
Jeļizaveta Jegorova 6.a
Adriana Puncule 6.b
Viktorija Ivanova 7.a
Dmitrijs Niklāvs Zibailo 7.a
Artūrs Mamajevs 7.b
Valērija Karpova 8.a
Darja Goļenkova 8.a
Vlada Afanasjeva 8.b
Jana Travkina 10.a

3.Pamatojoties uz direktores rīkojumu no 26.05.2016., rīk.nr.81§ 3,
apbalvot ar Atzinības rakstu par labām, teicamām un izcilām sekmēm.
( 7 -10 balles)
­­­­­­­­­
 Belouss Pāvels, 2.a
 Fjodorovs Marks, 2.a
Gavrilovs Kirils, 2.a
Krauze Valērija, 2.a
Merkulovs Daņila, 2.a
Mihejeva Jekaterina, 2.a
Palagina Poļina, 2.a
Sadovskis Maksims, 2.a
Žerebilo Anastasija, 2.a
 Majevska Diana, 2.b
 Nakoļuškina Valērija, 2.b
 Ņikitina Arina, 2.b
 Matova Elīna, 2.b
 Antipenko Alīna, 3.a
 Griba Vladislava, 3.a
 Paškovičs Vladimirs, 3.a
 Poļanska Evelīna, 3.a
 Šikins Svetozars, 3.a
 Buņina Valērija, 3.b
 Kaļiņins Fjodors, 3.b
 Saveļjeva Ksenija, 3.b
 Vdovina Poļina, 3.b
 Ivanovs Dmitrijs, 3.c
 Jeļina Santa Lana, 3.c
 Staseloviča Karolīna, 3.c
 Vaščenko Ruslans, 3.c
 Voravko Anastasija, 3.c
 Žiha Elīna, 3.c
 Karpovs Dmitrijs, 4.a
 Maslovs Kirils, 4.a
 Mihaļkovs Kirils, 4.a
 Semenčenko Daniils, 4.a
 Ignatjevs Deniss, 4.b
 Mucenieks Kristians, 4.b
 Poladovs Marks, 4.b
 Prokopjonoka Evelīna, 4.b
 Stepanova Jekaterina, 4.c
Valērija Fjodorova 5.a
Anastasija Torčilo 5.a
Eduards Madalans 5.b
Nikola Solovjova 5.b
Artjoms Fjodorovs 6.a
Kristīne Formanicka 6.a
Dmitrijs Onoprijčuks 6.a
Olegs Petkevičs 6.a
Marija Rudakova 6.a
Ivans Safonovs 6.a
Arsenijs Konstantinovs 6.b
Marta Greta Kostiļeva 6.b
Artūrs Tomass Kostiļevs 7.a
Valērija Krasnožeņuka 7.a
Marina Kuročkina 7.a
Anastasija Ņeņišina 7.a
Daniils Seliverstovs 7.a
Anastasija Semenčenko 7.a
Nadežda Kaļiņina 7.b
Marks Maļejevs 7.b
Sofija Markova 7.b
Angeļīna Ostrovska 7.b
Iļja Palagins 7.b
Dana Rožkova 7.b
Valērija Sidorina 7.b
Kristīna Kudrjašova 8.a
Vladislavs Latsons 8.a
Miļena Nikolajeva 8.a
Andrejs Safonovs 8.a
Jana Siļņa 8.a
Toms Veinbergs 8.a
Ēriks Beļtjukovs 8.b
Viktors Feigins8.b
Nikola Jankovska 10.a
Marks Rožkovs 11.a
Vitālija Šveca 11.a



 
Jaunogres vidusskolas apbalvojamo izglītojamo sasniegumi mācību priekšmetu olimpiādēs, konkursos, skatēs, projektos un sporta sacensībās 2015. /2016.m.g.
Marts 2016.
 Ogres novada vizuālā mākslas olimpiāde

2. vieta- Viktorija Setkovska, 10. klase
Atzinības raksts- Ksenija Izotova, 7.b klase
Skolotāja Irina Solovjova

 "Mobilā zināšanu ekspreša karoga dizaina konkurss".
 9.a klases skolniece Anastasija Kazjuļonoka -  50 eiro balva.
 
 Konkursa „  Gribu būt mobils” fināls

 
3. vieta- komanda " Luksofors"
Vladislavs  Žabotinskis( 8.b)
Ēriks Beļtjukovs( 8.b)
Milena Nikolajeva(8.a)
Elīna Trofimova(8.a)
Nika Solovjova(8.a)
Skolotāja Jeļena Bobrova
Februāris 2016.g.
 Ogres novada SZPD konkurss
 
1. vieta- Ružena Monastirska( 12. klase)- skolotāja R. Ivančenko
3. vieta- Anastasija Roddate( 12. klase)- skolotāja A. Roddate
Pateicība:
Ņikita Timofejevs( 10. klase), Aleksejs Karpovs ( 10. klase), Jana Travkina
( 10. klase)- skolotāja I. Leine

 Ogres novada ķīmijas olimpiāde
3. vieta- Valērija Lučija Ignatjeva( 9.b klase)
Atzinības raksts- Marija Viktorija Gavriļenko( 9.b klase)
Skolotāja Inga Leine

Stārpnovadu bioloģijas olimpiāde
 
3. vieta- Jana Travkina, 10. klase
Skolotāja Anna Roddate


 Ogres, Lielvārdes, Ķeguma stārpnovadu fizikas olimpiāde

1. vieta-    10.a klase, Ņikita Binders
2. vieta-    9.b klase,   Marija Viktorija Gavriļenko
3.vieta -    9.b klase,   Valēriji Ličija Ignatjeva       
                 12.a klase, Ružena Monastirska  
Atzinības raksts
9.b klase   Antons Aleksejs Timofejevs  
9.b klase   Ksenija Gorelova                                    
9.b klase   Veronika Pokatova                                         
12.a klase   Aleksandrs Lozbeņovs     
Skolotāja Tatjana Potihoņina.      

  Stārpnovadu konkurss " Skolens eksperimentē"


1. vieta-Marija Viktorija Gavriļenko un Valērija Lučija Ignatjeva( 9b klase).
Skolotāja Anna Roddate.
 

 Ogres novada ekonomikas olimpiāde
 
Ludmila Kulakova( 12. klase) - 2. vietа( skolotāja Kira Miļča)


Ogres novada matemātikas olimpiāde

1. vieta- Viktors Feigins( 8.b klase)( skolotāja A. Grigorjana)
1. vieta- Ņikita Binders( 10.klase)  ( skolotāja A. Grigorjana)
2. vieta-Marks Lavrenovs(5.a klase) ( skolotāja I. Kuzmiča)
2. vieta- Ksenija Izotova( 7.b klase) ( skolotāja L. Karasjova)
2. vieta- Niklāvs Dmitrijs Zibailo( 7.a klase)( skolotāja L. Karasjova)
3. vieta-Artūrs Tomass Kostiļevs(7.a klase)( skolotāja L. Karasjova)
3. vieta Ēriks Beļtjukovs( 8.b klase)( skolotāja A. Grigorjana)
3. vieta-Jana Travkina(10. klase)( skolotāja A. Grigorjana)
3. vieta- Marks Rožkovs( 11. klase)( skolotāja A. Grigorjana)
Atzinības raksts- Anastasija Ledeņova( 5.a klase)( skolotāja I. Kuzmiča)
Atzinības raksts -Jeļizaveta Jegorova( 6.a klase)( skolotāja I. Jeduša)


 Ogres novada mazākumtautības valodas un literatūras olimpiāde
5.-6. klašu grupā
1. vieta- Angeļina Bindere, Rolands Linužs ( 5.b klase)
2. vieta-Remira Šakurova( 5.a klase)
3. vieta- Tatajana Paškoviča( 5.b klase)
 
7.-9. klašu grupā
1. vieta-Ksenija Izotova( 7.b klase)
2. vieta-Marija Viktorija Gavriļenko( 9.b klase)
3. vieta-Marina Kuročkina ( 7.a klase),   Artūrs  Tomass Kostiļevs( 7.a klase)
Atzinības raksts-Vlada Afanasjeva( 8.b klase), Valērija Lučija Ignatjeva( 9.b klase)
 
10.-12. klašu grupā
1. vieta- Ružena Monastirska ( 12. klase)
2. vieta-Jana Travkina( 10. klase)
3. vieta-Anastasija Roddate(12. Klase)
Janvāris 2016.g.
Ogres novada dambretes turnīrs

Anastasija Kalačikova( 11. klase)- 2. vieta
Maksims Brokāns( 11. klase)- 3. vieta.

„Tatjanas diena 2016” Horeogrāfijas konkursā
  • 2. vietu ieguva Sofija Mandzjuka( 9.a klase), Zinaida Griščenko (12. klase)
  • skolotāju un vecāku ansamblis „Vālodzīte”  ieguva 2. vietu nominācijā „ Folklora” .
Ogres novada angļu valodas olimpiādē
Marija Viktorija Gavriļenko(9.b klase)-2. vieta

Starpnovadu angļu valodas olimpiadē
Ružena Monastirska( 12. klase)- 3. vieta

"Gribu būt mobils!" reģionālajs pusfināls
1. vieta- komanda " Luksofors"
Vladislavs  Žabotinskis( 8.b)
Ēriks Beļtjukovs( 8.b)
Milena Nikolajeva(8.a)
Elīna Trofimova(8.a)
Nika Solovjova(8.a)

2. vieta-  7.b klases komanda" Intersection"
Ksenija Izotova
Artūrs Mamajevs
Nadežda Kaļiņina
Sofija Markova
Iļja Palagin

Krievu festivālā " Tatjanas diena 2016 Latvijā"  kaligrāfijas konkursā nominācijā „Skolnieka rokraksts”mūsu skolas skolniece
Tartjana Čerņavska( 4.a klase) ieguva 1.vietu ,
Kirills Gavrilovs ( 2.a klase)- 3. vietu.

Savukārt  skolotāja  Aleksandra Trušele ieguva 3.vietu nominācijā „Pasniedzēja rokraksts”.
Decembris 2015.g.
Jaunogres vidusskolas 1.-12.klašu izglītojamo mācību sasniegumi
1. semestrī
 1. sem. noslēgumā - 2015./2016.m.g.
1.-4. klases

          
Pamatojoties uz direktora rīkojumu (16.12.2015. , rīk.nr.168  § 1), apbalvot ar  Atzinības rakstu par izcilām sekmēm.
           ( izglītojamie, kuru mācību sasniegumi 9 -10 balles)
 

Katrīna Bekasova, 2.a
Aleksandra Daņiļeviča, 2.a
Ronaldo Keršis, 2.a
Aleksandra Morozova, 2.a
Ņikita Goļikovs, 2.b
Sofija Dmitrijenko, 3.a
Artjoms Morozovs, 3.c
Aleksandra Šakova, 3.c
Tatjana Čerņavska, 4.a
Anna Petrovska, 4.a 
Pamatojoties uz direktora rīkojumu (16.12.2015. , rīk.nr.168  § 2), apbalvot ar  Atzinības rakstu par teicamām un izcilām sekmēm.
        ( izglītojamie, kuru mācību sasniegumi 8 -10 balles)
 
Pāvels Belouss, 2.a
Viktorija Budiča, 2.a
Sofija Romenkova, 2.a
Maksims Sorofanovs, 2.a
Elīna Suprune, 2.a
Aleksandra Kurolova, 2.b
Alise Lencēja, 2.b
Iļja Ļitovčenko, 2.b
Artjoms Ņeņišins, 2.b
Romāns Afanasjevs, 3.a
Arina Astronomova, 3.a
Sofija Baženova, 3.a
Vladimirs Paškovičs, 3.a
Diāna Petrova, 3.a
Anna Marija Suboča, 3.a
Maija Zujeva, 3.a
Valērija Bordasova, 3.b
Ņikita Jasvins, 3.b
Karīna Manuilova, 3.b
Tomass Salcevičs, 3.c
Stefans Lukjanskis, 3.c
Artjoms Lisovs, 3.c
Santa Lana Jeļina, 3.c
Karolīna Staseloviča, 3.c
Daša Deņisenko, 4.a
Artūrs Dzenis, 4.a
Daniils Gapejevs,4.a
Vladlena Kļimova, 4.a
Gavriļenko Poļina, 4.b
Žarovs Aleksejs, 4.b 
Pamatojoties uz direktora rīkojumu (16.12.2015. , rīk.nr.168 § 3), apbalvot ar  Atzinības rakstu par labām, teicamām un izcilām sekmēm.
        ( izglītojamie, kuru mācību sasniegumi 7 -10 balles)
 

Jevgeņijs Artemjevs, 2.a
Viktorija Baikova, 2.a
Marks Fjodorovs, 2.a
Kirils Gavrilovs, 2.a
Sofija Sara Karpenko, 2.a
Valērija Krauze, 2.a
Daņila Merkulovs, 2.a
Artūrs Mikurenkovs, 2.a
Poļina Palagina, 2.a
Maksims Sadovskis, 2.a
Aleksandrs Skribis, 2.a
Anastasija Žerebilo, 2.a
Ņikita Korkačs, 2.b
Diana Majevska, 2.b
Valērija Nakoļuškina, 2.b
Arina Ņikitina, 2.b
Jegors Pavlovs, 2.b
Nikita Viničenko, 2.b
Katrīna Calpanova, 3.a
Vladislava Griba, 3.a
Jana Iļjeva, 3.a
Georgs Sebastians Kerlins, 3.a
Viktorija Kolomeiceva, 3.a
Evelīna Poļanska, 3.a
Artjoms Staselovičs, 3.a
Svetozars Šikins, 3.a
Kirils Trofimovs, 3.a
Diāna Uļitova, 3.a
Valērija Buņina, 3.b
Ksenija Saveļjeva, 3.b
Daniels Trops, 3.b
Dmitrijs Ivanovs, 3.c
Maksims Kužovņiks, 3.c
Anastasija Voravko, 3.c
Elīna Žiha, 3.c
Diāna Kovaļenko, 4.a
Kirils Maslovs, 4.a
Kirils Mihaļkovs, 4.a
Daniils Semenčenko, 4.a
Arina Denisenko, 4.b
Deniss Ignatjevs, 4.b
Marks Poladovs, 4.b
Evelīna Prokopjonoka, 4.b
Viktorija Špele, 4.b
Anastasija Majevska, 4.c 
 
5.-12.klases
 
1.Izglītojamie, kuri apbalvoti ar Atzinības rakstu par  izcilām sekmēm
( 9 – 10 balles )
Paškoviča Tatjana( 5.b klase)
Gavriļenko Marija Viktorija(9.b klase)
 
2.Izglītojamie, kuri apbalvoti ar Atzinības rakstu par teicamām un izcilām sekmēm
(8 – 10 balles )
 
5.a klase
Lavrenovs Marks
Ļedeņova Anastasija
Peregudova Milana
Šakurova Remira
5.b klase
Solovjova Nikola
Zubareva Viktorija
6.a klase
Zainagutdinova Zlata
6.b klase
Jegorova Jeļizaveta
7.a klase
Ivanova Viktorija
7.b klase
Izotova Ksenija
Mamajevs Artūrs
8.a klase
Goļenkova Darja
Karpova Valērija
8.b klase
Afanasjeva Vlada
Feigins Viktors
9.a klase
Brilovičs Kirils
Gorelova Ksenija
Pokatova Veronika
9.b klase
Ignatjeva Valērija Lučija
10.klase
Travkina Jana
12.klase
Monastirska Ružena
 
Izglītojamie, kuri apbalvoti ar Atzinības rakstu par labām, teicamām  un  izcilām sekmēm
( 7 – 10 balles )
 
5.a klase
Fjodorova Valērija
Torčilo Anastasija
5.b klase
Bindere Angelīna
Feigina Dana
Kobriņecs Adrians
Linužs Rolands
Madalāns Eduards
6.a klase
Safonovs Ivans
Rudakova Marija
Petkevičs Oļegs
Formanicka Kristīne
6.b klase
Konstantinovs Arsēnijs
Puncule Adriāna
7.a klase
Kuročkina Marina
Lomakova Veronika
Ņeņišina Anastasija
Zibailo Niklāvs Dmitrijs
 
7.b klase
Markova Sofija
 Palagins Iļja
Rožkova Dana
Sidorina Valērija
Vološina Katrīna
8.a klase
Antropova Anastasija
Kudrjašova Kristīne
Nikolajeva Milena
Safonovs Andrejs
Solovjova Nika
Veinbergs Toms
8.b klase
Beļtjukovs Ēriks
9.a klase
Kazjuļonoka Anastasija
9.b klase
Pjatakova Luīze
Supe Kristīne
10. klase
Binders Ņikita
12. klase
Griščenko Zinaida
Kulakova Ludmila
Plemedjale Marks
Roddate Anastasija
Ševeļeva Anete

Decembris
Rīgas Domes domrakstu konkurss skolēniem  no Latvijas mazākumtautību skolām.
Ružena Monastirska ieguva Gran -Pri balva.

 Ogres novada Skolēnu sporta spēles-tautas bumba
5.bPaškoviča Tatjana
5.b Bindere Angelīna
5.b Feigina Dana
5.b Fedotova Kristīne
4.а Klimova Vladlena
4.a Kovaļenko Diāna
4.a Paškoviča Ksenija
4.b Špele Viktorija
4.b Pavlova Aleksandra
 
Ogres novada bioloģijas olimpiāde
 
3. vieta- Jana Travkina ( 10. klase)
 
 
Ogres novada R.Ezeras 85 gadu jubilejai veltītais skolēnu jaunrades konkurss
 
3. vieta – Ņikita Vinokurovs (11.a klase)
Pateicības – Veronika Pokatova (9.a klase);
                   Elīna Guseva (10.a klase);
                   Alīna Cvetkova (10.a klase);
                   Ņikita Griščenko (10.a klase);
                   Kristīne Adamoviča (11.a klase);
                   Jevgēnijs Jeluškins (11.a klase);
                   Vitālija Šveca (11.a klase);
                   Andrejs Kiseļovs (11.a klase);
                   Aleksejs Stepanovs (11.a klase);
                   Lana Dolotova (11.a klase);
                   Zinaida Griščenko (12.a klase);
                   Anastasija Roddate (12.a klase).
 
Novembris 2015.g
.Ogres novada 32.latviešu valodas olimpiāde 7.-8.klasēm

1.vieta-Afanasjeva Vlada(8.b klase)
2. vieta-Hmeļņicka Aurēlija, Feigins Viktors(8.b klase)
3. vieta-Vorobjova Katrīna,Goļenkova Darja( 8.a klase),
Ņeņišina Anastasija( 7.a klase)
Atzinības raksts: Karpova Valērija(8.a),
 LatsonsVladislavs(8.a)
Lomakova Veronika(7.a)

Latviešu biedrību savienības mazākumtautību skolu skatuves runas mākslas konkurss "Godinām Raini un Aspaziju»
 Tatjana Čerņavska(4.a klase)  - I vieta
 Ņikita Binders (10.klase)– II vieta;
 Ružena Monastirska (12. klase)– III vieta
Valērija Karpova- Pateicība
Valērija Vinokurova - Pateicība

Septembris 2015.g.
Starpnovadu skolēnu sporta svētki " Olimpiskā diena"

Stafetē 4x100m mūsu skolas komanda ieguva 3. vietu un bronzas medaļas:
Nikita Žiguļins, 7.a klase
Vadims Petrovs, 7.b klase
Anvars Ščeglovs, 7.a klase
Iļja Paškovičs, 7.a klase

Notikumi

12.11.2019
notikumi:

no 1.11. līdz 30.11.6.-8.kl. konkurss „Gribu būt mobils!” neklātienes kārta. (Atb. J.Bobrova)

2019/11/01

Ogres novada pašvaldības balvas „Gada Skolotājs” pasniegšanas ceremonija.

2019/11/01

Skolotāju un vecāku ansambļa „Vālodzīte" koncerts "Ir sirdī rudens ienācis..."

2019/11/01

1.-2.kl. daiļlasītāju konkurss.

2019/11/04

3.-4.kl. daiļlasītāju konkurss.

2019/11/04

1.-4., 9.b, 11.a kl. fotokampaņa

2019/11/05

7.a kl. ekskursija uz Ķeguma HES

2019/11/05

8.a kl. atklātā stunda fizikā. (skolotāja T.Ratnieka)

2019/11/05

Skolas olimpiāde bioloģijā 9.-12.kl.

2019/11/05

Skolēnu parlamenta darba sēde.

2019/11/05

AG -DISKUSIJA „4.-6.kl.skolotāju sadarbība, realizējot kompetencēs balstītu mācību saturu, lai nodrošinātu starpdisciplināru pieeju un vienotu pieeju prasmju mācīšanai”

2019/11/05

Vecāku diena.

2019/11/06

5.-12. klasēs fotokampaņa

2019/11/06

Pieredzes apmaiņas brauciens uz „King`s College Latvia” „Skolēnu motivēšana un vecāku iesaiste mācību procesā”.

2019/11/06

Pieredzes apmaiņas seminārs Daugavas pamatskolas skolotājiem.

2019/11/06

9.b un 11.a kl. Ekskursija uz Latvijas Dailes teātri un Latvijas Mākslas akadēmiju. (Karjeras izglītības projekta ietvaros)

2019/11/06

Ogres novada sporta pasākums - stafetes, tautas bumba 4.-5.klasei (D)

2019/11/06

Supervīzija izglītības iestāžu psihologiem.

2019/11/07

Rudens svētki: 11.40. - 1.-2. klases; 12.50 - 3. - 4. klases

2019/11/07

AG -DISKUSIJA 7.-9.kl.skolotāju sadarbība, realizējot kompetencēs balstītu mācību saturu, lai nodrošinātu starpdisciplināru pieeju un vienotu pieeju prasmju mācīšanai”.

2019/11/07

Valsts izglītības satura centra īstenotā ESF projekta „Kompetenču pieeja mācību saturā” seminārs ( Skola2030 )

2019/11/08

Jaunatnes teātra „INSPIRE” izrāde „Сказки на ночь" (latv. „Vakara pasaciņa”).

2019/11/08

No 11.11. līdz 24.11. Starptautisks loģiskās un algoritmiskās domāšanas konkurss 5.-12. klašu skolēniem „Bebrs”. ( Atb. J.Bobrova )

2019/11/11

5.b un 5.c kl. Latvijas Leļļu teātra pasākuma „Atklāj profesijas noslēpumus leļļu valstībā” apmeklējums ( karjeras izglītības projekta ietvaros)

2019/11/11

1.a, 1.b kl. ekskursija „No tramvaja līdz lidmašīnai" uz valsts transporta uzņēmumiem ( karjeras izglītības projekta ietvaros)

2019/11/12

5.-12. kl. sporta konkurss „ Visstiprākais puisis - 2019”, veltīts Lāčplēša dienai.

2019/11/12

„Lasāmkoks” bibliotekārais pasākums 5.klašu skolēniem.

2019/11/13

Ogres novada sacīkstes florbolā 6.-7. un 8.-9.klasēm ( C, B )

2019/11/13

Muzeja „Ebreji Latvijā” izbraukuma nodarbība „Mani radu raksti” 1.-3.kl.

2019/11/14

6.-10.kl. komandām Pirmās neatliekamās palīdzības sniegšanas konkurss.

2019/11/14

Izzinoša spēle 2.klašu skolēniem „ Es mīlu Tevi, Latvija!"

2019/11/15

4.-5.kl. Svinīgais svētku koncerts, veltīts Latvijas LR 101. gadskārtai „Es nāku no mazas tautas” ( „Latvijas Skolas Somas” projekta ietvaros)

2019/11/19

4.c kl. atklātā stunda matemātikā. (skolotāja J.Berdnika)

2019/11/20

6.-7.kl., 8.a, 8.c. Svinīgais svētku koncerts, veltīts Latvijas LR 101. Gadskārtai - patriotisko dziesmu un dzejas programma „Ir vērts!” ( „Latvijas Skolas Somas” projekta ietvaros)

2019/11/20

Policijas kauss volejbolā (10.-12.klasei).Ogres novada Sporta centrā

2019/11/20

8.b., 9. – 12. kl. Svinīgais svētku koncerts, veltīts Latvijas LR 101. Gadskārtai - patriotisko dziesmu un dzejas programma „Ir vērts!” ( „Latvijas Skolas Somas” projekta ietvaros)

2019/11/20

Latviešu valodas (mazākumtautību izglītības programma) valsts 36. olimpiāde ( I kārta) 7. - 8. kl.

2019/11/21

Ārpusklases pasākums matemātikā 6.kl.

2019/11/22

5.,6.kl. Rīgas 40. vidusskolas atklātā LAT2 olimpiāde.

2019/11/23

„Izrakumi bibliotēkā” bibliotekārais pasākums 8.a un 8.b kl. skolēniem.

2019/11/25

Klases stunda 3. klasēs, kopā ar psihologu, „Dusmu kontroles spēle”

2019/11/25

6.a kl. ekskursija uz „ Lido Uztura skolu" un LNB apmeklējums.

2019/11/26

Kursi pedagogiem “Audzināšana – efektīva mācību un audzināšanas procesa nodrošināšana”

2019/11/26

6. klašu meitenēm veselības un higiēnas lekcija “Starp mums, meitenēm”

2019/11/27

Preventīva rakstura pasākums 8.c 9.a, 9.b kl., sadarbībā ar Valsts policiju, Tēma: „Kriminālatbildība un administratīvā atbildība”; „ Atbildība par atkarību izraisošu vielu lietošanu, glabāšanu”

2019/11/27

Valsts mēroga matemātikas konkurss „Meridiāns” ( 1.-9.kl.)

2019/11/28

Novada tiešsaistes olimpiāde bioloģijā 9.-12.kl.

2019/11/28

Dzejas dienas. Skolēnu un skolotāju pašsacerētās dzejas un prozas lasījumi Ogres pilsētas bibliotekā.

2019/11/28