2016./2017. mācību gads
Jaunogres vidusskolas skolēnu mācību sasniegumi 2016./2017.m.g.
Pamatojoties uz direktora  rīkojumu (no 25.05.2017., rīk.nr.  90 § 1),apbalvot ar Atzinības rakstu par  izcilām sekmēm.
2.a
Vladislavs Holmogorovs
Vladimirs Kuzņecovs
Aleksejs Lisenoks
Vladislavs Minkevičus
Rihards Naumovs
Daniils Ponomarjovs
Timurs Sidorovs
Darja Pļetņova
2.c
Viktorija Berjoza
Karīna Ignatjeva
Jekaterina Jegorova
Alīna Mamajeva
Marianna Mihailova
Kira Platonova
Dmitrijs Rudakovs
3.a
Katrīna Bekasova
Aleksandra Daņiļeviča
Ronaldo Keršis
Sofija Romenkova
3.b
Nikita Goļikovs
4.a
Sofija Dmitrijenko
Maija Zujeva
Diāna Petrova
4.c
Stefans Lukjanskis
Aleksandra Šakova
5.a
Čerņavska Tatjana
Deņisenko Daša
Dzenis Artūrs
Petrovska Anna

Pamatojoties uz direktora  rīkojumu (no 25.05.2017., rīk.nr.  90 § 2),apbalvot ar Atzinības rakstu par teicamām  un izcilām sekmēm.
2.a
Anastasija Mihailova
Iļja Pokidovs
Anastasija Bogdanova
Nikola Kazanauska
Mihails Topraks
Evelīna Žagariņa
2.b
Aelita Lozbeņova
Ksenija Maslova
Darja Mihaļkova
Anastasija Simsone
2.c
Artjoms Grigorenko
Ēriks Lapiņš
Aleksandrs Roguļskis
3.a
Jevgēņijs Artemjevs
Pavels Belouss
Viktorija Budiča
Kirils Gavrilovs
Valērija Krauze
Daņila Merkulovs
Maksims Sorofanovs
Elīna Suprune
3.b
Ņikita Korkačs
Aleksandra Kurilova
Diana Majevska
4.a
Arina Astronomova
Sofija Baženova
4.b
Ņikita Jasvins
Valērija Bordasova
Daniels Trops
4.c
Dmitrijs Ivanovs
Santa Lana Jeļina
Artjoms Lisovs
Karolīna Staseloviča
Artjoms Morozovs
Tomass Salcevičs
Elīna Žiha
5.a
Gapejevs Daniils
5.b
Žarovs Aleksejs
5.c
Majevska Anastasija
Stepanova Jekaterina
6.a
Ļedeņova Anastasija
Peregudova Milana
Šakurova Remira
6.b
Bindere Angelīna
7.a
Jegorova Jeļizaveta
7.b
Puncule Adriana
8.a
Ivanova Viktorija
8.b
Izotova Ksenija
Mamajevs Artūrs
Markova Sofija
10.a
Gavriļenko Marija Viktorija
Ignatjeva Valērija Lučija
Pokatova Veronika
11.a
Binders Ņikita
Travkina Jana

Pamatojoties uz direktora  rīkojumu (no 25.05.2017., rīk.nr. 90 § 3),apbalvot ar Atzinības rakstu par labām un teicamām  sekmēm.
2.a
Aleksandrs Mieriņš
Pēteris Kubiļus
Timurs Marčenkovs
Markuss Marga
Anna Zujeva
Kamilla Siļvanoviča
2.b
Karīna Burunova
Daniela Čapkeviča
Deivids Ginzburgs
Anastasija Iskra
Viktorija Lutohina
Kristians Švecs
Milana Targoviča
Vitālijs Tereņa
Anna Marija Vinjukova
2.c
Anastasija Bogustova
Roberts Dredžels
Kirills Ivanovs
Sofija Pugačova
3.a
Viktorija Baikova
Marks Fjodorovs
Dmitrijs Gorins
Sofija Sāra Karpenko
Aleksandra Morozova
Artūrs Mikurenkovs
Poļina Palagina
Aleksandrs Skribis
3.b
Jekaterina Gaļkovska
Alise Lencēja
Iļja Ļitovčenko
Valērija Nakoļuškina
Artjoms Ņeņišins
Arina Ņikitina
4.a
Romāns Afanasjevs
Vladislava Griba
Jana Iļjeva
Evelīna Poļanska
Anna Marija Suboča
Vladimirs Paškovičs
Georgs Sebastians Kerlins
Svetozars Šikins
Diāna Uļitova
Valērija Gostilo
 4.b
Valērija Buņina
Fjodors Kaļiņins
Karīna Manuilova
Poļina Vdovina
4.c
Anna Voravko
5.a
Karpovs Dmitrijs
Kļimova Vlada
Kovaļenko Diāna
Semenčenko Daniils
5.b
Gavriļenko Poļina
Ignatjevs Deniss
Mucenieks Kristians
Poladovs Marks
Kaireniece Poļina
5.c
Monsatirskis Jaroslavs
6.a
Lavrenovs Marks
6.b
Kobriņecs Adrians
Linužs Rolands
Madalāns Eduards
Paškoviča Tatjana
Solovjova Nikola
Zubereva Viktorija
7.a
.Petkevičs Oļegs
Petrovska Jeļizaveta
Rudakova Marija
Safonovs Ivans
Zainagutdinova Zlata
8.a
Ignatjeva Anastasija
Kostiļevs Artūrs Tomass
 Zibailo Niklāvs Dmitrijs
Semenčenko Anastasija
8.b
Galaktionova Viktorija
 Ostrovska Angelīne
Palagins Iļja
Rožkova Dana
Sidorina Valērija
Vološina Katrīna
10.a
Brilovičs Kirils
Gorelova Ksenija
Šļuncevs Jurijs
Aprīlis 2017.
Ogres novada mājturības un tehnoloģijas olimpiāde " Ziema"( tekstīla tehnoloģijas)
1. vieta- 5. klases skolniece Vladlena Kļimova
2. vieta- 6.b klases skolniece Kristīna Fedotova

OGRES novada skolēnu radošo darbu konkurss, veltīts deportācijām
2. vieta
Anastasija Paškoviča, Veronika Pokatova(10. klase)

OGRES novada latviešu valodas un literatūras ( LAT-2) olimpiāde
1vieta
Daniela Zaikovska, 1. kl.
Viktorija Berjoza,2.kl.
Alise Lencēja, 2kl.
Viktorija Špele, 5.kl.
Marija Viktorija Gavriļenko, 10.kl.
Vitālija Šveca,12.kl.
 
2. vieta
Viktorija Kvante , 1.kl.
Andrejs Morozovs,1.kl.
Dmitrijs Rudakovs, 2.kl.
Tomass Salcevičs, 4.kl.
Artūrs Dzenis, 5. kl.
Nikola Solovjova, 6.kl.
Vlada Afanasjeva,9.kl.
Ņikita Binders, 11.kl.
 
3. vieta
Karīna Harlamovа, 1.kl.
Vladislavs Minkevičus, 2.kl.
Valērija Bordasova, 4.kl.
Rolands Linužs, 6.kl.
Valērija Vinokurova, 10.kl.
Jevgēnijs Jeluškins, 12.kl.
Anastasija Kalačikova,12.kl.
 
Atzinības raksts
Deivids Ginzburgs, 2.kl.
Aleksandra Daņiļeviča,3 .kl.
Arina Astronomova,4.kl.
Georgs Sebastians Kerlins, 4.kl.
Nikita Jasvins, 4.kl.
Valērija Karpova,9.kl.
Aleksandrs Urbons, 10.kl.
Marts 2017.g.
Krievu valodas un literatūras 31. atklātas olimpiādes 3.(valsts) posms 8.-12. klasēm.
Atzinības raksts
Vlada Afanasjeva, 9.b klase (skolotāja Diāna Blūma)
Aleksejs Karpovs ,11. klase ( skolotāja Rimma Ivančenko)

Matemātikas konkurss „ Tik vai… Cik?
1. vieta- Tomass Salcevičs(4.c klase)
2. vieta- Diāna Petrova( 4.a), Aleksandra Šakova un Santa Lana Jeļina( 4.c klase)
3. vieta-Maija Zujeva(4.a) un Seļena Gužejeva( 4.c)
 
Konkurss "Ogres novada toņi un pustoņi"
1.pakāpes diploms-Anastasija Semenčenko, 8. klase, ar darbu „Līkā tilta noskaņojums”
2.pakāpes diploms-Valērija Djubina, Viktorija Ivanova, 8. klase, ar darbu” Špakovska parka toņi un pustoņi”
Ogres novada Matemātikas 4.klašu olimpiāde
2. vieta- Tomass Salcevičs, 4.c klase, skolotāja L. Asatrjana
3. vieta- Maija Zujeva, 4.a klase, skolotāja Larisa Tazova
Atzinības raksts- Santa Lana Jeļina, 4.c klase, skolotāja L. Asatrjana
Diāna Petrova, 4.a klase, skolotāja Larisa Tazova
 
Ogres novada vizuālās mākslas olimpiāde "Plakāts. Burti"
2. vieta- Viktorija Setkovska ( 11. klase) skolotāja Aleksandra Tolstova
Februāris 2017.gada
Ogres  novada  MATEMĀTIKAS 5-8.klašu olimpiāde
 
1. vieta- Anna Petrovska, 5.a klase( skolotāja Irina Jeduša)
2. vieta-Artūrs Dzenis, 5.a klase( skolotāja Irina Jeduša)
3. vieta-Niklāvs Dmitrijs Zibailo, 8.a klase( skolotāja Ludmila Karasjova)

Ogres, Ķeguma, Lielvārdes  novadu  MATEMĀTIKAS 9.-12.klašu olimpiāde
1.vieta- Ņikita Binders, 11. Klase
3. vieta- Ksenija Gorelova, 10. Klase

Ogres, Ķeguma, Lielvārdes novadu apvienības Ekonomikas 11., 12.klašu olimpiāde
3. vieta- Ņikita Binders, 11 klase( skolotāja Kira Miļča)
Ogres, Lielvārdes un Ķeguma novadu apvienības Fizikas 9.klašu olimpiāde
Atzinības raksts- Toms Veinbergs, 9.a klase( skolotāja Tatjana Potihoņina)

Ogres, Lielvārdes un Ķeguma novadu angļu valodas
10.-12. klašu olimpiāde
Atzinības raksts -Gavriļenko Marija Viktorija, 10. klase(skolotāja Sandra Gulbe)
Jaunogres vidusskolas 1.-12.klašu izglītojamo mācību sasniegumi 1. semestrī 2016./2017.m.g.
Atzinības raksts par  izcilām sekmēm (9- 10 balles)
5.a klase
1.Čerņavska Tatjana
2.Dzenis Artūrs
3.Petrovska Anna
8.b klase
Izotova Ksenija
2.-4. klases
Anastasija Bogdanova, 2.a
Arīna Goļikova, 2a
Vladimirs Kuzņecovs, 2.a
Aleksejs Lisenoks, 2.a
Vladislavs Minkevičus, 2.a
Rihards Naumovs, 2.a
Darja Pļetņova, 2.a
Daniils Ponomarjovs, 2.a
Viktorija Berjoza, 2.c
Karīna Ignatjeva, 2.c
Marianna Mihailova, 2.c
Kira Platonova, 2.c
Dmitrijs Rudakovs, 2.c
Sofija Romenkova, 3.a
Nikita Goļikovs, 3.b
Sofija Dmitrijenko, 4.a
Maija Zujeva, 4.a
Atzinības raksts par teicamām un izcilām sekmēm (8-10 balles)

5.a klase
1.Deņisenko Daša
2. Gapejevs Daniils
3.Kļimova Vladlena
4.Kovaļenko Diāna
5.b klase
1.Gavriļenko Poļina
2.Žarovs Aleksejs
5.c klase
1.Stepanova Jekaterina
6.a klase
1.Lavrenovs Marks
2.Ļedeņova Anastasija
3. Šakurova Remira
6.b klase
1.Bindere Angelīna
2.Paškoviča Tatjana
7.a klase
1.Jegorova Jeļizaveta
8.a klase
1.Ivanova Viktorija
8.b klase
1.Mamajevs Artūrs
9.a klase
1.Karpova Valērija
9.b klase
1.Afanasjeva Vlada
2.Feigins Viktors
10.klase
1.Brilovičs Kirils
2.Gavriļenko  Marija Viktorija
3.Ignatjeva Valērija   Lučija
4.Pokatova  Veronika
11. klase
1.Travkina Jana

2.-4. klases
Vladislavs Holmogorovs, 2.a
Nikola Kazanauska, 2.a
Timurs Sidorovs, 2.a
Timurs Marčenkovs, 2.a
Kamilla Siļvanoviča, 2.a
Aelita Lozbeņova, 2.b
Anastasija Iskra, 2.b
Ksenija Maslova, 2.b
Anna Marija Vinjukova, 2.b
Jekaterina Jegorova, 2.c
Alīna Mamajeva, 2.c
Aleksandrs Roguļskis, 2.c
Katrīna Bekasova, 3.a
Pavels Belouss, 3.a
Viktorija Budiča, 3.a
Aleksandra Daņiļeviča, 3.a
Ronaldo Keršis, 3.a
Valērija Krauze, 3.a
Daņila Merkulovs, 3.a
Aleksandra Morozova, 3.a
Elīna Suprune, 3.a
Kirils Gavrilovs, 3.a
Ņikita Korkačs, 3.b
Aleksandra Kurilova, 3.b
Iļja Ļitovčenko, 3.b
Diana Majevska, 3.b
Arina Astronomova, 4.a
Vladimirs Paškovičs, 4.a
Diāna Petrova, 4.a
Ņikita Jasvins, 4.b
Artjoms Lisovs, 4.c
Stefans Lukjanskis, 4.c
Karolīna Staseloviča, 4.c
Aleksandra Šakova, 4.c
Artjoms Morozovs, 4.c
Tomass Salcevičs, 4.c
Atzinības raksts par labām, teicamām un izcilām sekmēm
7-10 balles
5.a klase
1.Karpovs Dmirtijs
2.Latiševs Daniels
3.Maslovs Kirils
4.Semenčenko Daniils

5.b klase
1.Denisenko Arina
2.Ignatjevs Deniss
3.Mucenieks Kristians
4.Poladovs Marks
5.Prokopjonoka   Evelīna
5.c klase
1.Majevska Anastasija
2.Monastirskis Jaroslavs
6.a klase
1.Peregudova Milana
6.b klase
1.Belova Jeļizaveta
2.Kobriņecs Adrians
3.Linužs Rolands
4.Madalāns Eduards
7.a klase

1.Fjodorovs  Artjoms
2.Formanicka Kristīne
3.Rudakova Marija
4.Safonovs Ivans
5.Zainagutdinova Zlata
7.b klase
1.Puncule Adriana
8.a klase
1.Kostiļevs Artūrs Tomass
2.Zibailo Niklāvs Dmitrijs
8.b klase
1.Kaļiņina Nadežda
2. Vološina Katrīna
3.Markova Sofija
4.Ostrovska   Angelīne
5.Palagins Iļja
6.Rožkova Dana

7.Sidorina Valērija
9.a klase
1.Goļenkova Darja
2.Kudrjašova  Kristīna
3.Mihailova  Jekaterina
4.Nikolajeva  Milena
5.Safonovs Andrejs
6.Veinbergs Toms
10. klase
1.Gorelova Ksenija
2.Šļuncevs Jurijs
3.Timofejevs  Antons Aleksejs
4.Urbons Aleksandrs
11. klase
1.Binders Ņikita

12. klase
1.Libede – Liberte  Jana
2.Solovjovs Artūrs

2.-4.klases
Arina Branzule, 2.a
Aleksandrs Mieriņš, 2.a
Mihails Topraks, 2.a
Anna Zujeva, 2.a
Anastasija Mihailova, 2.a
Pēteris Kubiļus, 2.a
Marats Ivaško, 2.a
Karīna Burunova, 2.b
Darja Mihaļkova, 2.b
Anastasija Simsone, 2.b
Anastasija Bogustova, 2.c
Roberts Dredžels, 2.c
Artjoms Grigorenko, 2.c
Kirills Ivanovs, 2.c
Ēriks Lapiņš, 2.c
Markuss Marga, 2.c
Iļja Pokidovs, 2.c
Evelīna Žagariņa, 2.c
Jevgēņijs Artemjevs, 3.a
Marks Fjodorovs, 3.a
Artūrs Mikurenkovs, 3.a
Aleksandrs Skribis, 3.a
Maksims Sorofanovs, 3.a
Jekaterina Gaļkovska, 3.b
Alise Lencēja, 3.b
Elīna Matova, 3.b
Valērija Nakoļuškin, 3.b a
Artjoms Ņeņišins, 3.b
Arina Ņikitina, 3.b
Nikita Viņičenko, 3.b
Romāns Afanasjevs, 4.a
Sofija Baženova, 4.a
Vladislava Griba, 4.a
Jana Iļjeva, 4.a
Evelīna Poļanska, 4.a
Anna Marija Suboča, 4.a
Valērija Bordasova, 4.b
Valērija Buņina, 4.b
Fjodors Kaļiņins, 4.b
Karīna Manuilova, 4.b
Daniels Trops, 4.b
Poļina Vdovina, 4.b
Dmitrijs Ivanovs, 4.c
Santa Lana Jeļina, 4.c
Elīna Žiha, 4.c





 
 
2016.g. septembris
 Ogres novada  skolas sporta spēles vieglatlētikā

9.A Safonovs Andrejs- 3. vieta šķēpa mešana un 3. vieta lodes grūšana
7.A Safonovs Ivans- 2.vieta augslēkšāna.
 
R. Mūka jaunrades darbu konkurss
Jevgēnijs Jeluškins (12.a kl.) – 3.vieta;
Jana Libede – Liberte (12.a kl.) – Atzinība;
Aleksejs Stepanovs (12.a kl.) – Atzinība;
Arturs Solovjovs (12.a kl.) – Pateicība;
Marks Rožkovs (12.a kl.) – Pateicība;
Irina Sergejeva (12.a kl.) – Pateicība;
Vladislavs Ivanovs (12.a kl.) – Pateicība
 

Ogres, Ķeguma  un Lielvārdes novadu skolu mazo mūzikas kolektīvu konkurss.

Valērija Vinokurova( 10.a klase)- 2. pakāpes diploms

Notikumi

20.07.2018
notikumi: