2017./2018. mācību gads
Jaunogres vidusskolas apbalvojamo izglītojamo sasniegumi mācību priekšmetu olimpiādēs, konkursos, skatēs, projektos un sporta sacensībās
6.-12. klašu skolēnu sporta spēles vieglatletīkas sacensības
13. septembrī
8.a klases skolnieks Ivans Safonovs:
1.vieta- 60m skrējienā(10,38 sek.)
1. vieta-augstlēkšanā(1,30 m)
4. vieta- tallēkšanā(4,26 m)
 
22. septembrī Ogres novada Sporta centra stadionā tradicionālajā Olimpiskajā dienā "Sporto svaigā gaisā!"
Zviedru stafetē (100m x 200 m x300m x400m)  mūsu 6.-7. klašu  meitenes ieguva 3. vietu un bronzas medaļas:
Tatjana Paškoviča, 7.b klase( 400m)
Angelīna Bindere, 7.b klase( 300 m)
Vladļena Klimova, 6.a klase( 200m)
Kristīna Fedotova, 7.b klase( 100m)
Skolēnu Sporta Spēļu sacensībās
 FUTBOLS „C” grupa (6.-7.kl.)
1.vieta 
Okuņevs Ņikita, 6.a klase
Latiševs Daniels, 6.a klase
Mihaļkovs Kirils, 6.a klase
Afanasjevs Romāns, 5.a klase
Paškovičs Vladimirs, 5.a klase
Kvašņins Vjačeslavs, 6.a klase
Gapejevs Daniils, 6.a klase
Jasvins Ņikita,5.b klase
Minkevičus Marks, 6.a klase
Deniss Ignatjevs, 6.b klase
Drozdovs Jevgēnijs, 7.a

 FUTBOLS „B” grupa (8.-9.kl.)
 2. vieta
Jevgēnijs Drozdovs,7.a klase
Deniss Ščuckis, 7.b klase
Andris Sapuls, 7.b klase
Timurs Lomidze, 7.a klase
Dmitrijs Uļitovs,8.a klase
Timurs Ignatjevs,8.a klase
Kirils Konstantinovs,8.b klase
Anvars Ščeglovs, 9.a klase
Daniels Jermaks,8.b klase
Ivans Safonovs,8.a klase


Jaunogres vidusskolas 6.a klases skolēni Daniels Latiševs un Ņikita Okuņevs piedalījās Latvijas jaunatnes čempionāta spēlēs futbolā un komandas "REAL PRO" (treneris Andrejs Prohorenkovs) sastāvā ir kļuvuši par Latvijas čempioniem šajā sporta veidā savā vecuma grupā.
 
24.novembrī Dobelē norisinājās Latvijas Skolēnu 71. spartakiādes sacensības minihandbolā
Jaunogres vidusskolas 2005.gadā dzimušo zēnu izlase desmit komandu konkurencē ieguva sudraba medaļas.
Komandā spēlēja: Gļebs Beluško, Marks Poladovs, Daniels Semenčenko, Vladimirs Černiškovs, Deniss Ignatjevs, Konstantīns Golubovs, Aleksejs Larins un Aleksejs Žarovs. Trenere – Natālija Kudrjavceva.
2006.gadā dzimušo zēnu komanda septiņu vienību konkurencē kļuva par bronzas medaļnieci.
Komandā spēlēja: Kirils Gavrilovs, Dmitrijs Ivanovs, Artjoms Morozovs, Maksims Sorofanovs, Arturs Sloka, Tomass Salcevičs un Georgs Sebastians Kerlins. Treneris – Andris Sosnars.
2007.gadā dzimušo zēnu komanda ierindojās 6. vietā.
Komandā spēlēja: Markuss Marga, Arturs Mikurenkovs, Andrejs Semenčenko, Rihards Naumovs, Ņikita Goļikovs un Pāvels Belouss. Treneris – A.Sosnars.
 
Krievu kultūras un izglītības svētku festivāls " Tatjanas diena"
Nominācijā „Skatuves runa” 1 vietu ieguva 12.klases  skolnieks Aleksejs Karpovs un 11. Klases skolniece Valērija Vinokurova.
2. vieta-12. klases skolnieks  Ņikita Binders.
Nominācijā "Horeogrāfija" 1 vietu ieguva 12. klases ansamblis.
Nominācijā " Manas dzimtas vēsture" 3. vietu ieguva 12. klases skolnieks  Leonīds Maļcevs.


 
22. janvārī  Mazo mūzikas kolektīvu konkurss
1. pakāpes diploms- Daniela Zaikovska (2. kl.)
2. pakāpes dipolms-duēts Valērija Vinokurova(11.kl.) un Nikita Binders(12.kl.)
2. pakāpes diploms- Valērija Vinokurova(11. kl.)

 
Bauskas reģiona konkursa „Gribu būt mobils” pusfinālā uzvar Jaunogres vidusskola
divas komandas no Jaunogres vidusskolas - 1. vieta komandai “Just do it” (388,5 punkti) un 3. vieta komandai “Constellation” (268,5 punkti), konsultējošā skolotāja Jeļena Bobrova.
"Tatjanas diena 2018" . Kaligrāfijas konkurss

Šogad mūsu laureāts kaligrāfijas konkursā ir  sākumskolas   skolotāja  Lidija Strelkova, kura  ieguva 1.vietu nominācijā „Skolotāja rokraksts”.
Paldies visiem skolēniem, kuri piedalījās kaligrāfijas konkursā!
Nominācijā „Skolēna rokraksts”.
1.vieta- Daniils Moļavko, 2.a klase, skolotāja Anna Šakurova
Pateicība-Aelitai Lozbeņovai,3.b klase, skolotāja Rima Pokidova
Nominācijā „Labākais ieraksts”
3.vieta- Angeļina Ganebnaja, 11. klase, skolotāja Rimma Ivančenko
Pateicība-Anastasija Paškoviča, 11. klase, skolotāja Rimma Ivančenko.
Latvijas Atklātā Lingvistikas olimpiāde
10.a klases skolnieces – Valērija Karpova un Elizabete Vanuška-   ir to 80 skolēnu skaitā, kuri ieguvuši visaugstākos rezultātus un tiek aicināti piedalīties olimpiādes otrajā kārtā.
 
Apsveicam reģionālā Latvijas 42.skolēnu zinātniskas konferences Ogres novada posmā uzvarētājus!

1.vieta- Marija Viktorija Gavriļenko ( 11. klase) ar ZPD „Анализ вопросительных предложений в творчестве Сони Шаталовой „- skolotāja Rimma Ivančenko
2. vieta-Aleksejs Karpovs( 12.kl.) un Ērika Orlovska(10.kl.) ar ZPD „Apmatojuma mikroskopiskās pazīmes Capra hircua, Ovis aries Ouessant, Orictolagis cuniculus sugu dzīvniekiem”- skolotāja Anna Roddate
2. vieta -Marija Viktorija Gavriļenko un Valērija Lučija Ignatjeva ( 11. klase) ar ZPD „Gājēju ielas pielāgotība cilvēkiem, kuri pārvietojas ar ratiņiem vai ratiņkrēslos „ Ratiņu ceļvedis””- skolotāja Anna Roddate

3. vieta- Andrejs Safonovs(10.klase) ar ZPD “Videi draudzīgo „ Ursus” glāžu sadalīšanās vidē”- skolotāja Inga Leine
3. vieta- Ksenija Gorelova, Laura Leine(11.klase) ar ZPD “Vitamīnu trūkuma 17 gadu vecas meitenes uzturā samazināšanas iespējas”- skolotāja Anna Roddate
3. vieta-Angeļina Gaņebnaja un Veronika Pokatova( 11. klase) ar ZPD” G.F. Stendera – latviešu tautas izglītotāja- lasītprasmes ideju realizēšana mūsdienās”- skolotāja Laura Lārmane.

Ogres, Lielvārdes, Ķeguma starpnovadu skatuves runas konkurss.

1. pakāpes diploms
Ņikita Binder (12. klase)( skolotāja Rimma Ivančenko un Laura Lārmane)
Deivids Ginzburgs ( 3.b klase)( skolotāja Rima Pokidova un Iveta Feoktistova)
Vladislava Žižina (2.a klase) ( skolotāja Anna Šakurova un Iveta Feoktistova)


2. pakāpes diploms
Angeļina Gaņebnaja (11.klase) ( skolotāja Rimma Ivančenko un Laura Lārmane)
Valērija Karpova (10. klase) ( skolotāja Ilona Kolidzeja un Laura Lārmane)

3. pakāpes diploms
Adriana Popova( 1.a klase) ( skolotāja Larisa Tazova  un Valentīna Lazdiņa)
Alīse Lencēja(4.b klase) ( skolotāja Jeļena Gaļiļejeva un Gita Maņkova)
Viktorija Budiča(4.a klase) ( skolotāja Olga Trofimova un Ingūna Rozenberga)
Arina Zabeļina(12. klase) (skolotāja Rimma Ivančenko un Laura Lārmane)

Starpnovadu bioloģijas olimpiāde 

Atzinības  raksts- Marija-Viktorija Gavriļenko, 11. klase, skolotāja Anna Roddate

Starpnovadu ekonomikas olimpiāde 

1. vieta-Ņikita Binders, 12. klase, skolotāja Anastasija Baravikova

Starpnovadu 5.-8. klašu matemātikas olimpiāde 

1. vieta-Jeļizaveta Jegorova, 8.a klase, skolotāja Irina  Jeduša
3. vieta- Adriāna Puncule, 8.b klase, skolotāja Irina Jeduša
3. vieta-Artūrs Dzenis,6.a klase, skolotāja Irina Jeduša
5.a klase- Svetozars Šikins, 5a klase, skolotāja Žanna Sulojeva

Starpnovadu fizikas olimpiādes
1. vieta- Ņikita Binders, 12. klase
3. vieta- Kristīna Kudrjašova, 10. klase
Atzinības raksts- Niklāvs Dmitrijs Zibailo, 9.a klase un Iļja Palagins, 9.b klase
Skolotāja Tatjana Potihoņina


Novada mājturības olimpiādes

2. vieta- Vladlena Kļimova, 6.a klase
Skolotāja Jeļena Bobrova

Starpnovadu matemātikas olimpiāde

1. vieta- Niklāvs Dmitrijs Zibailo, 9.a klase( skolotāja Irina Kuzmiča)
2. vieta- Valērija Karpova, 10. klase( skolotāja Argentina Grigorjana)
3. vieta( labākais rezultāts savā grupā) -Ņikita Binders, 12. klase( skolotāja Argentina Grigorjana)ю
N. Zibailo un N. Binders ir izvirzīti uz Valsts matemātekas olimpiādi.



 

Notikumi

16.05.2022
notikumi: