2018./2019. mācību gads
2018./2019.m.g.pedagoģiskās padomes sēdes lēmumi (1.- 4.kl.)
Pamatojoties uz direktora  rīkojumu (no 28.05.2019., rīk.nr. 49 § 1),apbalvot ar Atzinības rakstu par  izcilām sekmēm.
Darja Galaktionova, 2.a
Artūrs Gončaruks, 2.a
Anastasija Jakovela, 2.a
Sofia Antoņeviča, 2.b
Aleksandrs Kaļinovs, 3.a
Maksims Morozovs, 3.b
Daniela Zaikovska, 3.b
Andrejs Morozovs, 3.c
Georgijs Močeņovs, 3.c
 Vladimirs Kuzņecovs, 4.a
Vladislavs Minkevičus, 4.a
 Viktorija Berjoza, 4.c
Karīna Ignatjeva, 4.c
Alīna Mamajeva, 4.c
Kira Platonova, 4.c
Pamatojoties uz direktora  rīkojumu (no 28.05.2019., rīk.nr. 49 § 2),apbalvot ar Atzinības rakstu par teicamām  un izcilām sekmēm.
Gabriela Anaņjeva, 2.a
Georgijs Ivanovs, 2.a
Kamilla Koļesņika, 2.a
Ņikita Kuzņecovs, 2.a
Maksims Mihailovs, 2.a
Liliāna Plāte, 2.a
Diāna Gorjačeva, 2.b
Vadims Ivanovs, 2.b
Davids Neipreiss, 2.b
 Kirils Rjabko, 2.b
 Marks Ginzburgs, 3.a
 Karīna Harlamova, 3.a
 Ņikita Latiševs, 3.a
 Ņikita Vasiļjevs, 3.a
 Ričards Beļtjukovs, 3.b
Vladislava Žižina, 3.b
 Viktorija Kvante, 3.c
Vladimirs Štirkovs, 3.c
Adrians Taratinovs, 3.c
Maksimilians Žilins, 3.c
Samanta Ļeoņenko, 3.c
  Rihards Naumovs, 4.a
Daniils Ponomarjovs, 4.a
Anastasija Bogdanova, 4.a
Vladislavs Holmogorovs, 4.a
 Timurs Sidorovs, 4.a
Aleksejs Lisenoks, 4.a
 Aleksandrs Roguļskis, 4.a
 Aelita Lozbeņova, 4.b
Ksenija Maslova, 4.b
 Darja Mihaļkova, 4.b
 Anastasija Bogustova, 4.c
 Jekaterina Jegorova, 4.c
 Dmitrijs Rudakovs, 4.c
Pamatojoties uz direktora  rīkojumu (no 28.05.2019., rīk.nr. 49 § 3),apbalvot ar Atzinības rakstu par labām un teicamām  sekmēm.
Viktorija Antoņeviča, 2.a
Sofija Jevsejeva, 2.a
Elizabete Molodcova, 2.a
Marija Vdovina, 2.a
Avrora Žabotinska, 2.a
Deniss Aleksejevs, 2.b
Elīna Milāna Kaše, 2.b
Jegors Vehters, 2.b
Melani Artjuha, 3.a
Arturs Cupikovs, 3.a
Deniss Gafarovs, 3.a
Marija Gorina, 3.a
Elza Berta Kostiļeva, 3.a
Daniils Moļavko, 3.a
Olivers Ozoliņš, 3.a
Daniils Petrovs, 3.a
Vjačeslavs Sidorins, 3.a
 Edgars Bers, 3.b
Marija Juškova, 3.b
Marks Daniels Jonāns, 3.b
Marija Klopova, 3.b
Anastasija Mamajeva, 3.b
Marianna Mamedova, 3.b
 Aleksandra Fjodorova, 3.c
Artjoms Jeremenko, 3.c
Rostislavs Monastirskis, 3.c
  Nikola Kazanauska, 4.a
Darja Pļetņova, 4.a
Kamilla Siļvanoviča, 4.a
Deivids Ginzburgs, 4.a
Timurs Marčenkovs, 4.a
Evelīna Žagariņa, 4.a
 Anastasija Iskra, 4.b
 Albīna Boldova, 4.c
Marianna Mihailova, 4.c
Sofija Pugačova, 4.c
Ēriks Lapiņš, 4.c
1.sem. noslēgumā - 2018./2019.m.g. ( 1.- 4.klases )
Pamatojoties uz direktora rīkojumu Nr.142 § 1, no 18.12.2018., apbalvot ar Atzinības rakstu par izcilām sekmēm.
(izglītojamie, kuru mācību sasniegumi 9 -10 balles)
 
2.a
Darja Galaktionova
Artūrs Gončaruks
Anastasija Jakovela
Ņikita Kuzņecovs
3.a
Aleksandrs Kaļinovs
3.b
Ričards Beļtjukovs
Daniela Zaikovska
Vladislava Žižina
3.c
Andrejs Morozovs
Samanta Ļeoņenko
Georgijs Močeņovs
4.a
Vladimirs Kuzņecovs
Vladislavs Minkevičus
4.c
Viktorija Berjoza
Karīna Ignatjeva
 
Pamatojoties uz direktora rīkojumu Nr. 142 § 2 , no 18.12.2018., apbalvot ar Atzinības rakstu par teicamām un izcilām sekmēm.
(izglītojamie, kuru mācību sasniegumi 8 -10 balles)
 
2.a
Gabriela Anaņjeva
Viktorija Antoņeviča
Georgijs Ivanovs
Kamilla Koļesņika
Maksims Mihailovs
Elizabete Molodcova
Liliāna Plāte
2.b
Sofia Antoņeviča
Diāna Gorjačeva
Vadims Ivanovs
Davids Neipreiss
Kirils Rjabko
3.a
Marks Ginzburgs
Karīna Harlamova
Ņikita Latiševs
Ņikita Vasiļjevs
3.b
Maksims Morozovs
3.c
Aleksandra Fjodorova
Vladimirs Štirkovs
Adrians Taratinovs
Maksimilians Žilins
4.a
Rihards Naumovs
Daniils Ponomarjovs
Anastasija Bogdanova
Vladislavs Holmogorovs
Timurs Sidorovs
4.b
Ksenija Maslova
Darja Mihaļkova
4.c
Jekaterina Jegorova
Alīna Mamajeva
Kira Platonova
Dmitrijs Rudakovs
Marianna Mihailova
 
Pamatojoties uz direktora rīkojumu Nr. 142 § 3, no 18.12.2018., apbalvot ar Atzinības rakstu par labām, teicamām un izcilām sekmēm.
(izglītojamie, kuru mācību sasniegumi 7 -10 balles)
 
2.a
Veronika Belozorčika
Sofja Jevsejeva
Marija Vdovina
Avrora Žabotinska
2.b
Viktorija Klepa
Elīna Milāna Kaše
Jegors Vehters
3.a
Melani Artjuha
Arturs Cupikovs
Deniss Gafarovs
Elza Berta Kostiļeva
Daniils Moļavko
Nika Veinberga
Akims Zvaigzne
Daniils Petrovs
3.b
Edgars Bers
Marks Daniels Jonāns
Marija Juškova
Marija Klopova
3.c
Angelika Deksne
4.a
Aleksejs Lisenoks
Nikola Kazanauska
Darja Pļetņova
Kamilla Siļvanoviča
Jūlija Vasiļjeva
Deivids Ginzburgs
Anastasija Mihailova
Timurs Marčenkovs
4.b
Daniela Čapkeviča
Anastasija Iskra
Aelita Lozbeņova
Anastasija Simsone
Anna Marija Vinjukova
4.c
Anastasija Bogustova
Sofija Pugačova
Artjoms Grigorenko
Ēriks Lapiņš
Anatolijs Karpovs

Notikumi

31.10.2020
notikumi:

9.kl.izglītojamo instruēšana par VPD 9.a ( ienākšana zālē plkst.7.45) 9.b ( ienākšana zālē plkst.7.50) 9.c ( ienākšana zālē plkst.7.55)

2020/10/01

8.50 11., 12.kl.izglītojamo instruēšana par VPD 11.kl. ( ienākšana zālē plkst.8.45) 12.kl. ( ienākšana zālē plkst.8.50)

2020/10/01

9.-12.kl.karjeras izglītības ietvaros, tikšanās ar skolas absolventi V.Karpovu par mācību motivāciju un tātākizglītības nozīmi

2020/10/01

• No 01.10. līdz 30.10. Izglītojamo dienasgrāmatu pārraudzība ( Atb.I.Aleksandrenkova, I.Strode)

2020/10/01

• No 01.10. līdz 30.10. Skolēnu, vecāku un skolotāju aptauja “Piesardzības pasākumu nodrošināšana Covid laikā Jaunogres vidusskolā” (Atb.I.Aleksandrenkova, Ē.Muravjova)

2020/10/01

3.a, 3.b kl. skolēnu instruēšana par VPD.

2020/10/02

6.kl.izglītojamo instruēšana par VPD 6.a ( ienākšana zālē plkst. 9.30) 6.b ( ienākšana zālē plkst. 9.35) 6.c ( ienākšana zālē plkst.9.40)

2020/10/05

9.40 Atklāta stunda bioloģijā 10.kl. (slolotāja Anna Roddate)

2020/10/06

14.00 Skolas parlamenta darba sēde.

2020/10/06

8.00 Atklātā stunda latviešu valodā un literatūrā 4.a kl. (skolotāja Ingūna Rozenberga)

2020/10/07

17.30 Vecāku skolas kopsapulce 3.,6., 9.,11., 12.klašu skolēnu vecākiem „Instruēšana par VPD” 18.kab.-3.kl. (sākumskolas ēkā); 106.kab.-6.kl.; Aktu zālē -9.,11.,12.kl.

2020/10/07

VISC projekta Skola2030 rīkota konference “Skola katram bērnam”.Ogres novada Kultūras centrā

2020/10/08

10.-12.kl.angļu val. skolas olimpiāde.

2020/10/09

Starptautiskā izglītības projekta PULCHRA „Atvērta platforma līdzdarbīgai dabaszinātņu izglītībai pilsētā” tiešsaistes darba sanāksme.

2020/10/12

No12.10. līdz 16.10. Psiholoģijas dienas 8.kl.skolēniem (Atb. Ē.Muravjova, I.Leine)

2020/10/12

No 12.10. līdz 16.10. Sākumskolas ēkā izstāde „Rudens veltes” (Atb. A.Āboliņa, J.Berdnika)

2020/10/12

Matemātikas olimpiāde “Tik vai… Cik?” 4. klašu skolēniem, 1.kārta.

2020/10/14

13.45 - 5.a klases izglītojamo iesvētības svētki.

2020/10/14

11.40 - 5.b klases izglītojamo iesvētības svētki. 12.50 - 5.c klases izglītojamo iesvētības svētki.

2020/10/15

13.45 - 10.klašu skolēnu iesvētības svētki.

2020/10/15

Izzinošs pasākums 1.kl. skolēniem „Skolas uzvedības likumi” .

2020/10/16

LAT -2 olimpiāde 7.-8.kl.skolēniem

2020/10/16

Ogres, Ķeguma, Lielvārdes novadu apvienības latviešu valodas (mazākumtautību izglītības programmu) olimpiāde 7.-8.klašu skolēniem.

2020/10/16

2.-4.kl.skolēnu kora, skolotāju un vecāku ansambļa „Ivolga” kopkoncerts „Maigums, mīlestība un sapnis”.

2020/10/16

N o 19.10. l ī d z 23.10. Skolēniem rudens brīvlaiks

2020/10/19

Matemātikas mācību jomas skolotāju MA darba sanāksme.

2020/10/19

Sociālās un pilsoniskās mācību jomas MA darba sēde.

2020/10/19

RD „Starpdisciplinārā pieeja mācību procesā”.

2020/10/20

RD „Digitālo prasmju pilnveide, digitālo rīku izmantošana mācību procesā. Darbs ZOOM platformā”.

2020/10/20

AG „Kompetenču pieeja dizaina un tehnoloģiju mācību stundās 1.-6.klasē.

2020/10/21

AG skolotājiem „ZPD vadīšanas, izstrādes stratēģija un taktika”.

2020/10/21

No 26.10. līdz 30.10. Karjeras nedēļa. (Atb. I.Leine)

2020/10/26

„Rudens svētki” sākumskolā: 8.50 - 1.klases; 10.20. - 2.klases.

2020/10/28

Ogres, Ķeguma, Lielvārdes novada apvienības Angļu valodas olimpiāde 10.-12.klašu skolēniem.

2020/10/28

Izzinoša literatūras pēcpusdiena 8.kl., izzinot D.Defo romānu „Robinzona Kruzo piedzīvojumi”.

2020/10/29

„Rudens svētki” sākumskolā: 8.50 - 3.klases; 10.20. - 4.klases.

2020/10/29