2018./2019. mācību gads
1.sem. noslēgumā - 2018./2019.m.g. ( 1.- 4.klases )
Pamatojoties uz direktora rīkojumu Nr.142 § 1, no 18.12.2018., apbalvot ar Atzinības rakstu par izcilām sekmēm.
(izglītojamie, kuru mācību sasniegumi 9 -10 balles)
 
2.a
Darja Galaktionova
Artūrs Gončaruks
Anastasija Jakovela
Ņikita Kuzņecovs
3.a
Aleksandrs Kaļinovs
3.b
Ričards Beļtjukovs
Daniela Zaikovska
Vladislava Žižina
3.c
Andrejs Morozovs
Samanta Ļeoņenko
Georgijs Močeņovs
4.a
Vladimirs Kuzņecovs
Vladislavs Minkevičus
4.c
Viktorija Berjoza
Karīna Ignatjeva
 
Pamatojoties uz direktora rīkojumu Nr. 142 § 2 , no 18.12.2018., apbalvot ar Atzinības rakstu par teicamām un izcilām sekmēm.
(izglītojamie, kuru mācību sasniegumi 8 -10 balles)
 
2.a
Gabriela Anaņjeva
Viktorija Antoņeviča
Georgijs Ivanovs
Kamilla Koļesņika
Maksims Mihailovs
Elizabete Molodcova
Liliāna Plāte
2.b
Sofia Antoņeviča
Diāna Gorjačeva
Vadims Ivanovs
Davids Neipreiss
Kirils Rjabko
3.a
Marks Ginzburgs
Karīna Harlamova
Ņikita Latiševs
Ņikita Vasiļjevs
3.b
Maksims Morozovs
3.c
Aleksandra Fjodorova
Vladimirs Štirkovs
Adrians Taratinovs
Maksimilians Žilins
4.a
Rihards Naumovs
Daniils Ponomarjovs
Anastasija Bogdanova
Vladislavs Holmogorovs
Timurs Sidorovs
4.b
Ksenija Maslova
Darja Mihaļkova
4.c
Jekaterina Jegorova
Alīna Mamajeva
Kira Platonova
Dmitrijs Rudakovs
Marianna Mihailova
 
Pamatojoties uz direktora rīkojumu Nr. 142 § 3, no 18.12.2018., apbalvot ar Atzinības rakstu par labām, teicamām un izcilām sekmēm.
(izglītojamie, kuru mācību sasniegumi 7 -10 balles)
 
2.a
Veronika Belozorčika
Sofja Jevsejeva
Marija Vdovina
Avrora Žabotinska
2.b
Viktorija Klepa
Elīna Milāna Kaše
Jegors Vehters
3.a
Melani Artjuha
Arturs Cupikovs
Deniss Gafarovs
Elza Berta Kostiļeva
Daniils Moļavko
Nika Veinberga
Akims Zvaigzne
Daniils Petrovs
3.b
Edgars Bers
Marks Daniels Jonāns
Marija Juškova
Marija Klopova
3.c
Angelika Deksne
4.a
Aleksejs Lisenoks
Nikola Kazanauska
Darja Pļetņova
Kamilla Siļvanoviča
Jūlija Vasiļjeva
Deivids Ginzburgs
Anastasija Mihailova
Timurs Marčenkovs
4.b
Daniela Čapkeviča
Anastasija Iskra
Aelita Lozbeņova
Anastasija Simsone
Anna Marija Vinjukova
4.c
Anastasija Bogustova
Sofija Pugačova
Artjoms Grigorenko
Ēriks Lapiņš
Anatolijs Karpovs

Notikumi

24.05.2019
notikumi:

Pašvaldības un Ogres novada izglītības iestāžu darba grupas sanāksme par atkarību izraisošu vielu profilaksi skolās

2019/05/02

„Erasmus+ ” ietvaros „Kopā varam labāk” skolu jauniešu forums.

2019/05/03

Skolēnu parlamenta prezidenta ievelēšana.

2019/05/07

4.b kl. atklātā stunda sociālajās zinībās.(R.Pokidova)

2019/05/07

Instruktāža par valsts valodas centralizētā eksāmena mutvārdu daļas ieraksta veikšanu.

2019/05/07

IAC Jauniešu integrācijas un līdzdalības sekmēšanas projekta „Dzīvot, mācīties un strādāt KOPĀ” ietvaros klases stunda 5.a klases skolēniem „Informācijas ceļi”

2019/05/08

Ogres Brāļu kapos ziedu nolikšana, pieminot Otrā pasaules kara upurus.

2019/05/08

Skolu Sporta sacensības vieglatletikā D un M grupās (2. – 5.klase)

2019/05/08

6. – 12. kl. erudīcijas spēle „Mafija”

2019/05/08

6.c un 9.a kl. ekskursija uz Ventspili.

2019/05/09

Vecāku diena.

2019/05/09

5.a kl. atklātā stunda latviešu valodā un literatūrā.

2019/05/09

3.a, 3.b, 3.c kl. „Ciemos pie Kikas Mikas".

2019/05/09

7.-11.kl. Eiropas parlamenta vēlēšanu simulācijas spēle

2019/05/09

8.-11.kl. skolēniem, IAC projekta ietvaros, pasākums „Iepazīsim Daugavpili!"

2019/05/10

Novada, valsts olimpiāžu, radošu konkursu, sporta sacīkšu skolas uzvarētāju apbalvošanas f o r u m s: • 1.-5.kl. • 6.-12.kl.

2019/05/10

Valsts valodas diena - 1-8.kl.un10.-11.kl. latviešu valodas un literatūras stundas dabā.

2019/05/13

Māmiņdienai veltīts koncerts.

2019/05/13

10.-12.kl., akcijas „Atpakaļ uz skolu -2019” ietvaros tikšanās ar JSPA ekspertu Annu Litviņenko, Rīgas Tehniskās universitātes vadošā pētniece un docente.

2019/05/14

Valsts olimpiāžu dalībnieku, godalgoto vietu ieguvēju un sporta sacensību uzvarētāju godināšanas pasākums.

2019/05/14

Teātra studijas INSPIRA izrāde 1.-3.kl. „Nezinītis un viņa draugi"

2019/05/15

Teātra studijas INSPIRA izrāde 4.-6.klasēm „Juceklis dzejā"

2019/05/15

Ogres novada skolēnu Sporta spēļu olimpiskā diena.

2019/05/15

Vecāku sapulce 4.b klases skolēnu vecākiem „Ceļā uz 5.klasi”.

2019/05/15

Teātra studijas INSPIRA izrāde vecāko klašu skolēniem un pieaugušajiem "Putnubiedēklis"

2019/05/15

Pedagoģiskās padomes sēde „Mācību gada izglītojamo mācību un audzināšanas darba rezultāti 9. un 12.kl.”

2019/05/16

Izbraukuma seminārs - supervīzija izglītības iestāžu psihologiem Gaismas speciālajā internātpamatskolā.

2019/05/16

9. un 12.kl.izglītojamo Pēdējā zvana svinīgais akts

2019/05/17

Sociālās un pilsoniskās jomas skolotāju seminārs Lēdmanes pamatskolā.

2019/05/20

CE latviešu valodā 12.kl.

2019/05/20

CE valsts valodā 9.kl.

2019/05/22

Skolas vokālā ansambļa „Vālodzīte” koncerts

2019/05/22

CE matemātikā 12.kl

2019/05/24

Pedagoģiskās padomes sēde „Mācību gada izglītojamo mācību un audzināšanas darba rezultāti 1.-4.kl.”

2019/05/27

Pedagoģiskās padomes sēde „Mācību gada izglītojamo mācību un audzināšanas darba rezultāti 5.-8.kl. un 10.-11.kl.”

2019/05/28

Eksāmens angļu valodā 9.kl

2019/05/29

1.-4.kl. skolas kora koncerts, gada darba atskaite.

2019/05/29

4.a kl. svinīgā pēcpusdiena „ Ceļā uz 5.klasi”.

2019/05/29

1. - 8.kl. skolas Sporta diena.

2019/05/30

4.kl. skolēniem svinīgā līnija „Ceļā uz 5.klasi”

2019/05/30