2018./2019. mācību gads
1.sem. noslēgumā - 2018./2019.m.g. ( 1.- 4.klases )
Pamatojoties uz direktora rīkojumu Nr.142 § 1, no 18.12.2018., apbalvot ar Atzinības rakstu par izcilām sekmēm.
(izglītojamie, kuru mācību sasniegumi 9 -10 balles)
 
2.a
Darja Galaktionova
Artūrs Gončaruks
Anastasija Jakovela
Ņikita Kuzņecovs
3.a
Aleksandrs Kaļinovs
3.b
Ričards Beļtjukovs
Daniela Zaikovska
Vladislava Žižina
3.c
Andrejs Morozovs
Samanta Ļeoņenko
Georgijs Močeņovs
4.a
Vladimirs Kuzņecovs
Vladislavs Minkevičus
4.c
Viktorija Berjoza
Karīna Ignatjeva
 
Pamatojoties uz direktora rīkojumu Nr. 142 § 2 , no 18.12.2018., apbalvot ar Atzinības rakstu par teicamām un izcilām sekmēm.
(izglītojamie, kuru mācību sasniegumi 8 -10 balles)
 
2.a
Gabriela Anaņjeva
Viktorija Antoņeviča
Georgijs Ivanovs
Kamilla Koļesņika
Maksims Mihailovs
Elizabete Molodcova
Liliāna Plāte
2.b
Sofia Antoņeviča
Diāna Gorjačeva
Vadims Ivanovs
Davids Neipreiss
Kirils Rjabko
3.a
Marks Ginzburgs
Karīna Harlamova
Ņikita Latiševs
Ņikita Vasiļjevs
3.b
Maksims Morozovs
3.c
Aleksandra Fjodorova
Vladimirs Štirkovs
Adrians Taratinovs
Maksimilians Žilins
4.a
Rihards Naumovs
Daniils Ponomarjovs
Anastasija Bogdanova
Vladislavs Holmogorovs
Timurs Sidorovs
4.b
Ksenija Maslova
Darja Mihaļkova
4.c
Jekaterina Jegorova
Alīna Mamajeva
Kira Platonova
Dmitrijs Rudakovs
Marianna Mihailova
 
Pamatojoties uz direktora rīkojumu Nr. 142 § 3, no 18.12.2018., apbalvot ar Atzinības rakstu par labām, teicamām un izcilām sekmēm.
(izglītojamie, kuru mācību sasniegumi 7 -10 balles)
 
2.a
Veronika Belozorčika
Sofja Jevsejeva
Marija Vdovina
Avrora Žabotinska
2.b
Viktorija Klepa
Elīna Milāna Kaše
Jegors Vehters
3.a
Melani Artjuha
Arturs Cupikovs
Deniss Gafarovs
Elza Berta Kostiļeva
Daniils Moļavko
Nika Veinberga
Akims Zvaigzne
Daniils Petrovs
3.b
Edgars Bers
Marks Daniels Jonāns
Marija Juškova
Marija Klopova
3.c
Angelika Deksne
4.a
Aleksejs Lisenoks
Nikola Kazanauska
Darja Pļetņova
Kamilla Siļvanoviča
Jūlija Vasiļjeva
Deivids Ginzburgs
Anastasija Mihailova
Timurs Marčenkovs
4.b
Daniela Čapkeviča
Anastasija Iskra
Aelita Lozbeņova
Anastasija Simsone
Anna Marija Vinjukova
4.c
Anastasija Bogustova
Sofija Pugačova
Artjoms Grigorenko
Ēriks Lapiņš
Anatolijs Karpovs

Notikumi

21.03.2019
notikumi:

Atklātā stunda mūzikā 4.a klasē.

2019/03/01

„Meridian” MMC Junior matemātikas konkurss 1.-2.klašu skolēniem.

2019/03/01

Izglītības izstādes "Skola - 2019" apmeklējums ( 9.,11.,12. kl. skolēnu grupa).

2019/03/01

6.-9.kl. meitenēm skolas olimpiāde mājturībā

2019/03/04

4.b kl. karjeras izglītības projekta ietvaros ekskursija uz "SierŠtelli" "Pārtikas ražošana mūsu novadā".

2019/03/04

8.50. 3.kl.valsts diagnosticējošais darbs valsts valodā

2019/03/05

Atklātā stunda ģeogrāfijā 7. a kl.

2019/03/05

Sporta konkurss meitenēm „Aiziet, meitenes!”

2019/03/05

Ogres novada vizuālās mākslas olimpiāde 5.-12.klasei.

2019/03/06

5.-7. kl. skolas olimpiāde informātikā.

2019/03/06

Matemātikas valsts olimpiāde.

2019/03/06

8.-11.kl. PechaKucha pēcpusdiena; skolas zinātniskie lasījumi.

2019/03/06

8.50.6.kl.valsts diagnosticējošais darbs dabaszinībās.

2019/03/07

12.a kl. karjeras izglības ietvaros tikšanās ar Jaunogres vidusskolas absolventu, LU studentu Ņikitu Ivakinu.

2019/03/07

Projekta PuMPuRS Nr.8.3.4.0/16/I/001 ietvaros rīkotā konference "Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai"

2019/03/07

Matemātikas valsts olimpiāde.

2019/03/07

4.a kl. karjeras izglītības projekta ietvaros ekskursija uz "SierŠtelli" „Pārtikas ražošana mūsu novadā"

2019/03/07

Svešvalodu un sociālo zinātņu mācību priekšmetu MA darba sēde.

2019/03/07

ZPD reģionālā konference.

2019/03/08

Ogres novada pašvaldības iniciēts pasākums „Masļeņica jeb pavasara sagaidīšana”

2019/03/10

Seminārs izglītības iestāžu pedagogiem Tērvetes dabas parkā.

2019/03/11

Zemgales novada matemātikas olimpiāde 6.-9.kl.

2019/03/11

CE angļu valodā 12.kl. ( r a k s t u un m u t v ā r d u daļa)

2019/03/12

CE angļu valodā 12.kl. ( m u t v ā r d u daļa)

2019/03/13

Bērnu MINI Handbola turnīrs.

2019/03/13

RD „Medijpratība 21.gs. skolā”

2019/03/13

No 18.03.19. līdz 29.03.19. –Metodiskās dienas Atbalsta komisijas ietvaros

2019/03/18

Latviešu valodas viktorīna 6.kl. ,,Valodas līkloči''

2019/03/19

8. – 9.kl. skolas turnīrs tautas bumbā.

2019/03/19

11.a kl. karjeras izglītības projekta ietvaros ekskursija uz lidostu „Rīga" „Ceļš uz debesīm".

2019/03/19

Starptautiskais matemātikas konkurss 1.-12.kl. „Ķengurs-2019”

2019/03/19

Skolu Sporta spēles “Sportiskā klase” (4.klases).

2019/03/20

Ogres novada 4.klašu latviešu valodas un matemātikas olimpiāde.

2019/03/20

Vides izziņas spēļu konkurss “Iepazīsti vidi”.

2019/03/21

MA darba sēde "Olimpiāžu dienas plānošana un VPD analīze".

2019/03/21

Vecāku diena.

2019/03/26

Starpnovadu 2.-4., 5.-9., 10.-12.klašu koru skate, 1.kārta.

2019/03/26

A.Valnera konkurss „Pazīsti savu organismu”.

2019/03/27

LBS organizētais 5.mazākumtautību skolu skolēnu skatuves runas mākslas konkurss „Es runāju latviski”.

2019/03/27

6. – 12. kl. spēle „Mafija”.

2019/03/27

Skolu Sporta spēles. Stafetes + Tautas bumba 2.-3.kl.

2019/03/27

9.klašu skolēnu, gatavojoties eksāmenam vēsturē, muzejpedagoģiskās programmas apmeklējums “Latvija laika posmā no valsts dibināšanas līdz mūsdienām” .

2019/03/29