Notikumi

24.02.2020
notikumi:

No 06.01. līdz 18.02.- VPD 6.kl.mazākumtaut.val.-mutvārdu daļa

2020/02/03

No 06.01. līdz 19.02.- VPD 3.kl.mazākumtaut.val.-mutvārdu daļa

2020/02/03

10.a kl. „Swedbank” vieslekcija (ekonomikas kursa ietvaros) „Aizņēmumu veidi un kreditēšanas procesa principi"

2020/02/04

Ogres, Lielvārdes, Ķeguma novadu apvienības ķīmijas tiešsaistes olimpiāde 9.-12.klašu skolēniem ( Jaunogres vsk. , Suntažu vsk., Madlienas vsk.)

2020/02/04

Volejbols 8.-9.klašu skolēniem (A grupa), zēni, meitenes. Ogres novada Sporta centra halle

2020/02/05

14.20.Skolēnu parlamenta darba sēde.(212.kab.)

2020/02/05

7.a, 7.b, 7.c. kl. ārpusklases pasākums latviešu valodā un literatūrā „Kas lēnāk iet, tas ātrāk tiek"

2020/02/05

Daiļlasītāju konkurss - skolas atlases kārta, gatavojoties Ogres novada skolēnu skatuves runas skatei.

2020/02/06

No 10.02. līdz 14.02. 1.klašu skolēniem brīvlaiks

2020/02/10

No 10.02. līdz 14.02. Projektu un ZPD nedēļa

2020/02/10

Atbalsta nodarbība sākumskolas skolēniem ar uzvedības grūtībām.

2020/02/10

6.a, 6.b klases ekskursija uz Leļlu teātri ( karjeras izglītības projekta ietvaros).

2020/02/10

5.c kl. muzejpedagoģiskā nodarbība Ogres Vēstures un mākslas muzejā ,, Seno laiku pēdas Ogrē.''

2020/02/10

Radoša darbnīca sadarbībā ar „Laboratorium.lv” „Mākslas un zinātnes krustpunkti”. (pasākums projekta „Latvijas Skolas soma” ietvaros)

2020/02/11

Dzimtās valodas, kultūrizglītības un sporta MA darba sēde.

2020/02/11

Ziepju gatavošanas darbnīca 2.a, 3.b, 4.a, 4.b, 4.c, 5.a, 5.b kl. „Ziepes senatnē un mūsdienās”. (pasākums projekta „Latvijas Skolas soma” ietvaros)

2020/02/12

4.kl. matemātikas olimpiāde „Tik vai… Cik?”, 3. kārta

2020/02/12

Volejbols 6.-7.klašu skolēniem (C grupa), zēni, meitenes. Ogres novada Sporta centra halle

2020/02/12

Topošo pirmklasnieku vecāku informatīvā skolas kopsapulce.

2020/02/12

6.a kl. ekskursija uz Kino muzeju.

2020/02/13

Ogres, Lielvārdes, Ķeguma novadu apvienības ģeogrāfijas olimpiāde 9.-12.klašu skolēniem.

2020/02/13

Ogres novada matemātikas olimpiāde 5.-8.klašu skolēniem.

2020/02/14

Vecāku diena.

2020/02/17

Nodarbība skolēniem ar mācīšanās grūtībām „Laika menedžments” 5.-7.kl.

2020/02/17

9.klašu skolēnu informēšana par jauno vidējās vispārējās izglītības saturu 2020./2021.m.g.

2020/02/17

Starpnovadu skolēnu skatuves runas konkurss.

2020/02/17

2-4.kl. karjeras projekta ietvaros „Tikšanās ar ķīmiķi”.

2020/02/18

Fotokampaņa izlaiduma klasēm.

2020/02/18

Atklātā stunda matemātikā 3.a klasē (skolotāja L.Tazova)

2020/02/18

8.50.6.kl.valsts diagnosticējošais darbs mācību – krievu valodā.

2020/02/19

18.00. 9.klašu skolēnu vecāku skolas kopsapulce par jauno vidējās vispārējās izglītības saturu jaunajam 2020./2021.m.g.

2020/02/19

19.00. Skolas vecāku padomes sēde.

2020/02/19

Atklātā stunda latviešu valodā un literatūrā 8. a kl. (skolotāja I. Rozenberga)

2020/02/20

8.50.3.kl.valsts diagnosticējošais darbs mācību – krievu valodā.

2020/02/20

5. c un 5. b kl. ekskursija „Ādažu Čipsu” uzturklase ( „Ādažu Čipsu” ražotnes apmeklējums ).

2020/02/21

7.a kl. atklātā stunda Latvijas vēsturē. (skolotāja A.Paškoviča)

2020/02/24

8.50.6.kl.valsts diagnosticējošais darbs valsts valodā – r a k s t u d a ļ a.

2020/02/25

Karjeras izglītības projekta ietvaros nodarbība „Vai sports var būt profesija”, vada “DCH studija”.

2020/02/25

10.30. 6.kl.valsts diagnosticējošais darbs valsts valodā – m u t v ā r d u d a ļ a.

2020/02/25

1.-6.kl. pasākums, sadarbībā ar skolēnu ģimenēm, „Mamma, tētis un es - sportiska ģimene ”.

2020/02/25

8.50.3.kl.valsts diagnosticējošais darbs matemātikā

2020/02/26

8.50.6.kl.valsts diagnosticējošais darbs matemātikā.

2020/02/27

No 28.02. ZPD reģionālā konference, LU, Zinātņu māja ( Jelgavas ielā 3, Rīgā)

2020/02/28