Skolas tradīcijas
Septembris
Zinību diena
Sporta diena
Dzejas dienas
1.klašu iesvētības svētki
5.klašu iesvētības svētki
Oktobris
Teatralizēta klases stunda 1. klasēm „ Uzvedības likumi skolā”
Skolas konkurss „ Pirmās palīdzības sniegšana”
10. klašu iesvētības svētki
Novembris
Pilsonības nedēļa
Valsts svētki -LR proklamēšanas gadadienas svinības skolā
Lāčplēša diena
Konkurss „ Visstiprākais puisis”
Rudens svētki. Mārtiņdiena.
Labo darbu nedēļa
Decembris
Labdarības akcijas
Skolas Ziemassvētku labdarības koncerts
Klašu rokdarbu Ziemassvētku izstāde
Ziemassvētku pasākumi 1.-8. klasēm
Ziemassvētku balle 9.-12. klasēm
Janvāris
Skolas mācību priekšmetu olimpiādes
Intelektuālais konkurss „ Kas? Kur? Kad?”
Vecāku lektorijs
Šaha turnīrs
Februāris
Projektu nedēļa
Valentīndiena
Dambretes turnīrs
Marts
Tautas svētku un tadīciju izzinšāna "Meteņi- Masļenica"
Talantu festivāls „ Pavasara atkusnis”
Lieldienu tradīcijas un svinēšanas pardumi
Aprīlis
Skolas teātra vai dziesmu festivāls
Labāko skolēnu forums
Lielā talka
Maijs
Sporta diena
4. klašu izlaidums
9. un 12. klašu Pēdējais zvans
Jūnijs
9. un 12. klašu absolventu izlaidumi

Notikumi

23.10.2019
notikumi:

6.a un 6.b klases ekskursija uz Melngalvju namu. ( projekta „Latvijas skolas soma” ietvaros).

2019/10/01

Nodarbība 9.b kl. I gr. „Mediji un ētiskās vērtības” projekta „Dzīvot, mācīties un strādāt kopā. Jauniešu integrācijas un līdzdalības sekmēšanas projekts” ietvaros.

2019/10/01

Skolēnu parlamenta sēde.

2019/10/01

Novada mēroga sacīkstes futbolā 8.-9. klasei un 10.-12.klasei (B:A)

2019/10/02

Dzimtās valodas, kultūrizglītības un sporta MA darba sēde.

2019/10/03

9.a, 9.b, 11., 12. kl. izglītojamo instruēšana par VPD.

2019/10/03

AG „Bērna talanta identificēšana un veicināšana izglītības iestādē.”

2019/10/03

Skolotāju diena. Pašpārvaldes diena.

2019/10/04

6.a, 6.b kl. izglītojamo instruēšana par VPD.

2019/10/07

1.kl. skolēniem pasākums „Skolas uzvedības likumi”

2019/10/07

Atklātā stunda latviešu valodā un literatūrā 3.a kl. (skolotāja A.Onukrāne)

2019/10/07

3.a, 3.b kl. izglītojamo instruēšana par VPD.

2019/10/07

Vecāku diena.

2019/10/08

Skolas olimpiāde angļu valodā 10.-12.kl.

2019/10/09

Novada krosa stafetes 2.-12.klasei.

2019/10/09

5.klašu izglītojamo iesvētības svētki.

2019/10/09

Vecāku skolas kopsapulce 3.,6., 9.,11., 12.klašu skolēnu vecākiem „Instruēšana par VPD”.

2019/10/09

Bibliotekārais pasākums 5.- 6. klašu skolēniem „Lasāmkoks”.

2019/10/10

Skolas Padomes darba sēde

2019/10/10

Atklātā stunda matemātikā 7.b kl. (S. Lazareva)

2019/10/11

Projekta „Uzzināt un dalīties jauniešu demokrātiskā sadarbībā” nodarbības 10.-12.klašu skolēnu grupai.

2019/10/12

Administrācijas un atbalsta personāla vadīta nodarbība par drošību un skolas iekšējās kārtības noteikumu ievērošanu 8. - 9.kl. izglītojamajiem.

2019/10/14

Karjeras izglītības ietvaros 8.-12.kl.skolēniem un interesentiem „Karjeras iespējas medicīnā", tikšanās ar Jaunogres vidusskolas un RSU absolventi M. Roddati un LU Rīgas 1. medicīnas koledžas s

2019/10/15

Skolas olimpiāde angļu valodā 7-8.kl.

2019/10/15

RD skolēniem un skolotājiem „ZPD struktūra un plānojums”.

2019/10/15

8.a, 8.b kl. ekskursija uz Rīgas vēstures un kuģniecības muzeju ( projekta „Latvijas skolas soma” ietvaros).

2019/10/16

Lieliskā Balva- 2019

2019/10/16

Atklātā stunda bioloģijā 8.c kl. (A. Roddate)

2019/10/17

Sākumskolas skolēniem Moldovas teātra izrādes „Smaragda pilsētas burvis” apmeklējums.

2019/10/17

10.klašu skolēnu iesvētības svētki.

2019/10/17

5. - 12. kl. atpūtas vakars

2019/10/17

Seminārs direktoru vietniekiem izglītības jomā. Tēma: Valsts pārbaudes darbu norises kārtība 2019./2020.mācību gadā.

2019/10/21

Atbalsta komandas speciālistu pieredzes apmaiņas seminārs

2019/10/22

Seminārs izglītības iestāžu logopēdiem.

2019/10/22

Latvijas Okupācijas muzeja pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kursi „Ceļš uz Latvijas neatkarības atjaunošanu: “ATMODA”, LTF, čeka un “Radio Brīvā Eiropa.”

2019/10/22

RD „Praktiskā nodarbība skolotājiem, izmantojot art-terapijas metodi”.

2019/10/23

Seminārs vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas skolotājiem

2019/10/24

Svešvalodu un sociālo zinātņu MA darba sēde.

2019/10/24

Starpnovadu angļu valodas olimpiāde 10.-12.klašu skolēniem.

2019/10/29