Skolas padome
SKOLAS PADOMES SASTĀVS
2018./2019.m.g.
Apstiprināts 28.09.2016.gada vecāku kopsapulcē
 
Skolas Padomes priekšsēdētājs:Oksana Stepanova

Skolas Priekšsēdētāja vietniece :Ināra Smirnova

Sekretāre:Ingūna Rozenberga
Padomes locekļi:
vecāki:                                            
Oksana Stepanova
Aleksandrs Fjodorovs
Ludmila Feodorova
Žanna Rudakova
Olga Gavriļenko
Jana Podlesniha
Jevgenijs Hatkevičs
Aleksandra Pļetņova

izglītojamie 
Iļja Kļepče, (12.kl.)
MarijaViktorija Gavriļenko (12.kl.)
Valērija Vinokurova( 12.kl.)


pedagogi:
Ērika Muravjova
Natālija Gavrilova
Ināra Smirnova
Irina Aleksandrenkova

Skolas direktors Aleksandrs Horuženko

Ogres novada domes pārstāvis: Jegors Laptevs

 
Jaunogres vidusskolas
Skolas padomes darba plāns
2018./2019.m.g.


 
Laiks Sēdes saturs Atbildīgā persona
Oktobris Paplašināta skolas padomes sēde ar klašu vecāku komitejas pārstāvjiem
  1. 1.2018./2019.m.g. skolas Padomes uzdevumi
  2. 2017./2018.m.g. skolas darba rezultāti
  3. Grozījumi skolas Padomes sastāvā
  4. Skolas Padomes plāna apstiprināšana
  5. Dažādi jautājumi




A.. Horuženko
V. Ziemele
 I.Smirnova
O.Stepanova
O.Stepanova
Decembris
  1. 2019.gada skolas budžeta projekts
  2. Par iekšējās darba kārtības noteikumu ievērošanu
  3. Labdarības akcija skolā
  4. Lekciju organizēšana vecākiem


A. Horuženko
I.Smirnova



Ē.Muravjova


 
Janvāris  
  1. 2018./2019.m.g. 1. semestra skolas darba rezultāti (prezentācija)
  2. Dažādi jautājumi
A. Horuženko
I. Smirnova
O. Stepanova





 
Aprīlis
  1. Mācību priekšmetu ,olimpiāžu , konkursu , sacensību rezultāti, uzvarētāju apbalvošanas iespējas.
  2. Skolas talkas organizēšana
  3. Dažādi jautājumi
O. Stepanova


I.Smirnova

 
Maijs
  1. Vecāku iesaistīšana izlaidumu organizēšanā 9. un 12.klasēm
  2. Skolas piedalīšanās projektos un konkursos
  3. Aktualitātes skolas darbā
  4. Skolas padomes biedru domu apmaiņa, ierosinājumi turpmākam darbam

 
I.Smirnova
 A. Horuženko
O. Stepanova

 

 
 



 
 
 
 

Notikumi

24.01.2019
notikumi:

Sākumskolas skolotāju metodiskās komisijas darba sanāksme „1. semestra analīze”.

2019/01/03

Dabaszinību skolotāju metodiskās komisijas darba sēde.

2019/01/03

Svešvalodu un sociālo zinātņu MA darba sēde.

2019/01/03

RD „Radoši darbi mājturības un vizuālās mākslas stundās”

2019/01/04

Kursi Ogres novada dabaszinību (ķīmija, bioloģija, fizika, ģeogrāfija) skolotājiem „Uz skolēna mācīšanos virzīta efektīva mācību stunda”.

2019/01/04

Seminārs mājturības un tehnoloģiju (meitenēm) skolotājiem. Praktiskā nodarbība un diskusija „Šūšanas tehnoloģijas iespējas mūsdienu skolā”.

2019/01/04

8.-12.kl.skolas olimpiāde ķīmijā.

2019/01/08

11.a un 12.a kl. karjeras izglītības projekta ietvaros nodarbība ”Prakse.lv”

2019/01/10

Valsts valodas 35. olimpiāde II kārta ( mazākumtautību izglītības programmā)

2019/01/10

Pedagoģiskās padomes sēde „ 1.sem.izglītojamo mācību sasniegumi. Skolotāju pārdomāts mācību saturs – skolēnu lietpratības pamats”.

2019/01/10

Skolas angļu valodas olimpiāde 8.-9.kl.

2019/01/11

Kursi Ogres novada dabaszinību (ķīmija, bioloģija, fizika, ģeogrāfija) skolotājiem „Uz skolēna mācīšanos virzīta efektīva mācību stunda”.

2019/01/11

Vēstures tiešsaistes olimpiāde 9. un 10.-12. klasei.

2019/01/11

Informātikas (programmēšanas) olimpiāde 8.-12.klasei.

2019/01/15

Ogres novada 8.-9.klašu angļu valodas olimpiāde.

2019/01/16

Ogres novada sacīkstes dambretē 4.-12.klasei.

2019/01/16

5.-12.kl. skolas olimpiāde matemātikā.

2019/01/17

11.a un 12.a kl. karjeras izglītības ietvaros tikšanās ar skolas absolventi, RSU studenti E.Gusevu.

2019/01/17

Konkurss „Gribu būt mobils!” pusfināls.

2019/01/17

Fizikas tiešsaistes olimpiāde 9.-12.klasei.

2019/01/18

Ogres novada 43.skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konkurss.

2019/01/22

Ogres novada sacīkstes volejbolā 10.-12.klašu zēniem, meitenēm.

2019/01/23

5.kl. ārpusklases pasākums, veltīts latviešu dzejai ,,Ziemas detektīvs.''

2019/01/24

7.a kl. atklātā stunda angļu valodā.

2019/01/24

1.-6.kl. pasākums, sadarbībā ar skolēnu ģimenēm, “Mamma, tētis un es - sportiska ģimene “

2019/01/26

Latviešu valodas un literatūras tiešsaistes olimpiāde 11.-12.klasei

2019/01/28

Starpnovadu Mazo mūzikas kolektīvu konkurss.

2019/01/29

6. a kl. atklātā stunda pasaules vēsturē.

2019/01/29

Izteiksmīgās runas konkurss 3.-4.kl.

2019/01/29

Ekonomikas tiešsaistes olimpiāde 10.-12.klasei.

2019/01/30

Izteiksmīgās runas konkurss 1.-2.kl

2019/01/30

6.kl. latviešu valodas viktorīna „Ziema”.

2019/01/30

Teātra izrādes apmeklējums "Riekstkodis un es" .

2019/01/31

10.-12.kl. karjeras izglītības projekta ietvaros tikšanās ar modes speciālisti S.Kairovu, lekcija „No šuvējas līdz modes dizainerim”.

2019/01/31