Notikumi

15.02.2019
notikumi:

Novada matemātikas olimpiāde 9.-12.klasei

2019/02/01

5.b kl. viktorīna pēc A.Lindgrēnas grāmatas motīviem „ Emīla nedarbi”

2019/02/01

Jauniešu integrācijas un līdzdalības sekmēšanas projekts “Dzīvot, mācīties un strādāt KOPĀ” īsteno Izglītības attīstības centrs sadarbībā ar British Council Latvia.

2019/02/01

9.-11.kl. skolēniem lektorijs par ZPD izstrādes noteikumiem.

2019/02/04

5.a kl. atklātā stunda literatūrā.

2019/02/04

7.kl. jauno matemātiķu konkurss.

2019/02/04

10.a kl. integrētā atklātā stunda matemātikā un ķīmijā.

2019/02/05

Novada ķīmijas olimpiāde 9.-12.klašu skolēniem.

2019/02/05

6. a kl. atklātā stunda pasaules vēsturē.

2019/02/05

Sākumskolas skolotāju MA darba sēde par jaunajiem kompetencēs balstītiem tematiskajam plāniem sākumskolā.

2019/02/05

Matemātikas olimpiāde 4. klašu skolēniem “Tik vai… Cik?” ( 3.kārta)

2019/02/06

Volejbols 8.-9.klašu zēniem, meitenēm

2019/02/06

Nodarbības „Laika menedžments” skolēniem ar mācīšanās grūtībām.

2019/02/06

12.a kl. bibliotekāra stunda „Izcilu cilvēku dzīves stāsti”.

2019/02/07

7.b kl. atklātā stunda latviešu valodā.

2019/02/07

Skolēnu parlamenta darba sēde.

2019/02/07

Topošo pirmklasnieku vecāku informatīvā sapulce.

2019/02/07

5.-12.kl. skolas olimpiāde mazākumtautību (krievu) valodā.

2019/02/08

1.a kl. atklātā stunda sociālajās zinībās.

2019/02/08

8.b un 10. kl. M. Čehova Rīgas Krievu teātra apmeklējums.

2019/02/10

No 11.02. līdz 15.02. 1.klašu skolēniem brīvlaiks.

2019/02/11

Apvienotā MA darba sēde par kompetencēs balstīta mācību satura plānošanu

2019/02/11

5.a, 5.b, 6.a, 6.c,7.b, 8.a kl. sveču liešanas darbnīca (projekta „Latvijas skolas soma” ietvaros)

2019/02/11

1-6.kl. laboratoriums "Visi grib inžienieri! ( karjeras izglītības projekta ietvaros)

2019/02/11

Karjeras izglītības projekta ietvaros 8.a un 8.b kl. „ RIMAN” Mācību centra meistardarbnīcu apmeklējums.

2019/02/12

2.a, 2.b, 3.a, 6.a, 6.c, 7.a kl. radoša darbnīca „Saldējuma meistars” (projekta „Latvijas skolas soma” ietvaros)

2019/02/12

Nodarbība 2.b klases skolēniem „Veselīgs uzturs”.

2019/02/12

7.kl. radoša darbnīca "Kā kļūt par speciālistu inženierzinātņu nozarē?"

2019/02/12

5.kl. un 5.b kl. ekskursija uz Ogres Vēstures un mākslas muzeju, muzejpedagoģiskās programmas un radošās darbnīcas „Ar zvanu skaņām” apmeklējums.

2019/02/12

Volejbols 6.-7.klašu zēniem, meitenēm

2019/02/13

8.a kl. ekskursija uz Ogres Vēstures un mākslas muzeju, muzejpedagoģiskā programma „Ogre vakar un rīt”.

2019/02/13

Atbalsta komisijas darba sēde.

2019/02/13

5.a kl. Nacionālā Botāniskā dārza apmeklējums (projekta „Skolas somas”” ietvaros”).

2019/02/13

9.-12.kl. karjeras izglītības ietvaros „Ēnu dienas”.

2019/02/13

11.a un 12.a kl. ekskursija uz Rundāles pili.

2019/02/14

8.b kl.iepazīšanās ar uzņēmuma „Sierštelle” darbību. (projekta „Latvijas skolas soma” ietvaros)

2019/02/14

Jauno vides pētnieku konkurss “Skolēns eksperimentē”

2019/02/14

Ogres novada matemātikas olimpiāde 5.-8.klasei

2019/02/15

Bibliotekāra vadīts pasākums 7.klašu skolēniem „Kreatīvā kauja”.

2019/02/18

Vecāku diena.

2019/02/18

Nodarbība 8.b klases skolēniem „Alkohola kaitīgā ietekme”.

2019/02/18

8.50. 6.kl.valsts diagnosticējošais darbs mācību – krievu valodā.

2019/02/20

Novada ģeogrāfijas olimpiāde 10.-12.klasei.

2019/02/20

Nodarbības „Laika menedžments” skolēniem ar mācīšanās grūtībām.

2019/02/20

8.50 3.kl.valsts diagnosticējošais darbs mācību – krievu valodā.

2019/02/21

5.a klases skolēnu sagatavots ārpusklases pasākums 1. kl. izglītojamajiem „Ciemos pie pasakas”

2019/02/22

Nodarbība 8.a klases skolēniem „Alkohola kaitīgā ietekme”.

2019/02/25

Nodarbība 2.a klases skolēniem „Veselīgs uzturs”.

2019/02/25

8.50.6.kl.valsts diagnosticējošais darbs matemātikā.

2019/02/26

8.50. 3.kl.valsts diagnosticējošais darbs matemātikā.

2019/02/27

8.50. 6.kl.valsts diagnosticējošais darbs valsts valodā.

2019/02/28

Starpnovadu skatuves runas konkurss 1.kārta.

2019/02/28