2018/2019 учебный год
2018./2019.m.g.pedagoģiskās padomes sēdes lēmumi
Pamatojoties uz direktora  rīkojumu (no 28.05.2019., rīk.nr. 49 § 1),apbalvot ar Atzinības rakstu par  izcilām sekmēm.
Darja Galaktionova, 2.a
Artūrs Gončaruks, 2.a
Anastasija Jakovela, 2.a
Sofia Antoņeviča, 2.b
Aleksandrs Kaļinovs, 3.a
Maksims Morozovs, 3.b
Daniela Zaikovska, 3.b
Andrejs Morozovs, 3.c
Georgijs Močeņovs, 3.c
 Vladimirs Kuzņecovs, 4.a
Vladislavs Minkevičus, 4.a
 Viktorija Berjoza, 4.c
Karīna Ignatjeva, 4.c
Alīna Mamajeva, 4.c
Kira Platonova, 4.c
Pamatojoties uz direktora  rīkojumu (no 28.05.2019., rīk.nr. 49 § 2),apbalvot ar Atzinības rakstu par teicamām  un izcilām sekmēm.
Gabriela Anaņjeva, 2.a
Georgijs Ivanovs, 2.a
Kamilla Koļesņika, 2.a
Ņikita Kuzņecovs, 2.a
Maksims Mihailovs, 2.a
Liliāna Plāte, 2.a
Diāna Gorjačeva, 2.b
Vadims Ivanovs, 2.b
Davids Neipreiss, 2.b
 Kirils Rjabko, 2.b
 Marks Ginzburgs, 3.a
 Karīna Harlamova, 3.a
 Ņikita Latiševs, 3.a
 Ņikita Vasiļjevs, 3.a
 Ričards Beļtjukovs, 3.b
Vladislava Žižina, 3.b
 Viktorija Kvante, 3.c
Vladimirs Štirkovs, 3.c
Adrians Taratinovs, 3.c
Maksimilians Žilins, 3.c
Samanta Ļeoņenko, 3.c
  Rihards Naumovs, 4.a
Daniils Ponomarjovs, 4.a
Anastasija Bogdanova, 4.a
Vladislavs Holmogorovs, 4.a
 Timurs Sidorovs, 4.a
Aleksejs Lisenoks, 4.a
 Aleksandrs Roguļskis, 4.a
 Aelita Lozbeņova, 4.b
Ksenija Maslova, 4.b
 Darja Mihaļkova, 4.b
 Anastasija Bogustova, 4.c
 Jekaterina Jegorova, 4.c
 Dmitrijs Rudakovs, 4.c
Pamatojoties uz direktora  rīkojumu (no 28.05.2019., rīk.nr. 49 § 3),apbalvot ar Atzinības rakstu par labām un teicamām  sekmēm.
Viktorija Antoņeviča, 2.a
Sofija Jevsejeva, 2.a
Elizabete Molodcova, 2.a
Marija Vdovina, 2.a
Avrora Žabotinska, 2.a
Deniss Aleksejevs, 2.b
Elīna Milāna Kaše, 2.b
Jegors Vehters, 2.b
Melani Artjuha, 3.a
Arturs Cupikovs, 3.a
Deniss Gafarovs, 3.a
Marija Gorina, 3.a
Elza Berta Kostiļeva, 3.a
Daniils Moļavko, 3.a
Olivers Ozoliņš, 3.a
Daniils Petrovs, 3.a
Vjačeslavs Sidorins, 3.a
 Edgars Bers, 3.b
Marija Juškova, 3.b
Marks Daniels Jonāns, 3.b
Marija Klopova, 3.b
Anastasija Mamajeva, 3.b
Marianna Mamedova, 3.b
 Aleksandra Fjodorova, 3.c
Artjoms Jeremenko, 3.c
Rostislavs Monastirskis, 3.c
  Nikola Kazanauska, 4.a
Darja Pļetņova, 4.a
Kamilla Siļvanoviča, 4.a
Deivids Ginzburgs, 4.a
Timurs Marčenkovs, 4.a
Evelīna Žagariņa, 4.a
 Anastasija Iskra, 4.b
 Albīna Boldova, 4.c
Marianna Mihailova, 4.c
Sofija Pugačova, 4.c
Ēriks Lapiņš, 4.c
1.sem. noslēgumā - 2018./2019.m.g. ( 1.- 4.klases )
Pamatojoties uz direktora rīkojumu Nr.142 § 1, no 18.12.2018., apbalvot ar Atzinības rakstu par izcilām sekmēm.
(izglītojamie, kuru mācību sasniegumi 9 -10 balles)
 
2.a
Darja Galaktionova
Artūrs Gončaruks
Anastasija Jakovela
Ņikita Kuzņecovs
3.a
Aleksandrs Kaļinovs
3.b
Ričards Beļtjukovs
Daniela Zaikovska
Vladislava Žižina
3.c
Andrejs Morozovs
Samanta Ļeoņenko
Georgijs Močeņovs
4.a
Vladimirs Kuzņecovs
Vladislavs Minkevičus
4.c
Viktorija Berjoza
Karīna Ignatjeva
 
Pamatojoties uz direktora rīkojumu Nr. 142 § 2 , no 18.12.2018., apbalvot ar Atzinības rakstu par teicamām un izcilām sekmēm.
(izglītojamie, kuru mācību sasniegumi 8 -10 balles)
 
2.a
Gabriela Anaņjeva
Viktorija Antoņeviča
Georgijs Ivanovs
Kamilla Koļesņika
Maksims Mihailovs
Elizabete Molodcova
Liliāna Plāte
2.b
Sofia Antoņeviča
Diāna Gorjačeva
Vadims Ivanovs
Davids Neipreiss
Kirils Rjabko
3.a
Marks Ginzburgs
Karīna Harlamova
Ņikita Latiševs
Ņikita Vasiļjevs
3.b
Maksims Morozovs
3.c
Aleksandra Fjodorova
Vladimirs Štirkovs
Adrians Taratinovs
Maksimilians Žilins
4.a
Rihards Naumovs
Daniils Ponomarjovs
Anastasija Bogdanova
Vladislavs Holmogorovs
Timurs Sidorovs
4.b
Ksenija Maslova
Darja Mihaļkova
4.c
Jekaterina Jegorova
Alīna Mamajeva
Kira Platonova
Dmitrijs Rudakovs
Marianna Mihailova
 
Pamatojoties uz direktora rīkojumu Nr. 142 § 3, no 18.12.2018., apbalvot ar Atzinības rakstu par labām, teicamām un izcilām sekmēm.
(izglītojamie, kuru mācību sasniegumi 7 -10 balles)
 
2.a
Veronika Belozorčika
Sofja Jevsejeva
Marija Vdovina
Avrora Žabotinska
2.b
Viktorija Klepa
Elīna Milāna Kaše
Jegors Vehters
3.a
Melani Artjuha
Arturs Cupikovs
Deniss Gafarovs
Elza Berta Kostiļeva
Daniils Moļavko
Nika Veinberga
Akims Zvaigzne
Daniils Petrovs
3.b
Edgars Bers
Marks Daniels Jonāns
Marija Juškova
Marija Klopova
3.c
Angelika Deksne
4.a
Aleksejs Lisenoks
Nikola Kazanauska
Darja Pļetņova
Kamilla Siļvanoviča
Jūlija Vasiļjeva
Deivids Ginzburgs
Anastasija Mihailova
Timurs Marčenkovs
4.b
Daniela Čapkeviča
Anastasija Iskra
Aelita Lozbeņova
Anastasija Simsone
Anna Marija Vinjukova
4.c
Anastasija Bogustova
Sofija Pugačova
Artjoms Grigorenko
Ēriks Lapiņš
Anatolijs Karpovs

События

23.10.2019
события в:

6.a un 6.b klases ekskursija uz Melngalvju namu. ( projekta „Latvijas skolas soma” ietvaros).

2019/10/01

Nodarbība 9.b kl. I gr. „Mediji un ētiskās vērtības” projekta „Dzīvot, mācīties un strādāt kopā. Jauniešu integrācijas un līdzdalības sekmēšanas projekts” ietvaros.

2019/10/01

Skolēnu parlamenta sēde.

2019/10/01

Novada mēroga sacīkstes futbolā 8.-9. klasei un 10.-12.klasei (B:A)

2019/10/02

Dzimtās valodas, kultūrizglītības un sporta MA darba sēde.

2019/10/03

9.a, 9.b, 11., 12. kl. izglītojamo instruēšana par VPD.

2019/10/03

AG „Bērna talanta identificēšana un veicināšana izglītības iestādē.”

2019/10/03

Skolotāju diena. Pašpārvaldes diena.

2019/10/04

6.a, 6.b kl. izglītojamo instruēšana par VPD.

2019/10/07

1.kl. skolēniem pasākums „Skolas uzvedības likumi”

2019/10/07

Atklātā stunda latviešu valodā un literatūrā 3.a kl. (skolotāja A.Onukrāne)

2019/10/07

3.a, 3.b kl. izglītojamo instruēšana par VPD.

2019/10/07

Vecāku diena.

2019/10/08

Skolas olimpiāde angļu valodā 10.-12.kl.

2019/10/09

Novada krosa stafetes 2.-12.klasei.

2019/10/09

5.klašu izglītojamo iesvētības svētki.

2019/10/09

Vecāku skolas kopsapulce 3.,6., 9.,11., 12.klašu skolēnu vecākiem „Instruēšana par VPD”.

2019/10/09

Bibliotekārais pasākums 5.- 6. klašu skolēniem „Lasāmkoks”.

2019/10/10

Skolas Padomes darba sēde

2019/10/10

Atklātā stunda matemātikā 7.b kl. (S. Lazareva)

2019/10/11

Projekta „Uzzināt un dalīties jauniešu demokrātiskā sadarbībā” nodarbības 10.-12.klašu skolēnu grupai.

2019/10/12

Administrācijas un atbalsta personāla vadīta nodarbība par drošību un skolas iekšējās kārtības noteikumu ievērošanu 8. - 9.kl. izglītojamajiem.

2019/10/14

Karjeras izglītības ietvaros 8.-12.kl.skolēniem un interesentiem „Karjeras iespējas medicīnā", tikšanās ar Jaunogres vidusskolas un RSU absolventi M. Roddati un LU Rīgas 1. medicīnas koledžas s

2019/10/15

Skolas olimpiāde angļu valodā 7-8.kl.

2019/10/15

RD skolēniem un skolotājiem „ZPD struktūra un plānojums”.

2019/10/15

8.a, 8.b kl. ekskursija uz Rīgas vēstures un kuģniecības muzeju ( projekta „Latvijas skolas soma” ietvaros).

2019/10/16

Lieliskā Balva- 2019

2019/10/16

Atklātā stunda bioloģijā 8.c kl. (A. Roddate)

2019/10/17

Sākumskolas skolēniem Moldovas teātra izrādes „Smaragda pilsētas burvis” apmeklējums.

2019/10/17

10.klašu skolēnu iesvētības svētki.

2019/10/17

5. - 12. kl. atpūtas vakars

2019/10/17

Seminārs direktoru vietniekiem izglītības jomā. Tēma: Valsts pārbaudes darbu norises kārtība 2019./2020.mācību gadā.

2019/10/21

Atbalsta komandas speciālistu pieredzes apmaiņas seminārs

2019/10/22

Seminārs izglītības iestāžu logopēdiem.

2019/10/22

Latvijas Okupācijas muzeja pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kursi „Ceļš uz Latvijas neatkarības atjaunošanu: “ATMODA”, LTF, čeka un “Radio Brīvā Eiropa.”

2019/10/22

RD „Praktiskā nodarbība skolotājiem, izmantojot art-terapijas metodi”.

2019/10/23

Seminārs vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas skolotājiem

2019/10/24

Svešvalodu un sociālo zinātņu MA darba sēde.

2019/10/24

Starpnovadu angļu valodas olimpiāde 10.-12.klašu skolēniem.

2019/10/29