Актуальные события

3.- 4.kl. izglītojošs pasākums „Meža zinības” (Ogres Zilo kalnu dabas parkā)

2019/09/13
13. septembrī 3.a un 4.c klašu skolēni apmeklēja izglītojošo pasākumu “Meža zinības Zilajos kalnos”. Tā mērķis bija iepazīstināt skolēnus ar apkārtējo vidi , ar to, kā dzīvo mežs un kā tas jākopj, kā iegūst un apstrādā koksni. Bet pats svarīgākais mērķis - izpratne, ka daba ir jāsargā un jārūpējas par to.
Pasākuma dalībniekiem bija jātiek galā ar uzdevumiem 15 „meža” laboratorijās. Skolēnus sagaidīja daudzveidīgi un neparasti uzdevumi, kurus pildot bērni varēja izmantot skolā iegūtās zināšanas, kā arī paplašināt savu redzesloku, piemēram, koka atpazīšana pēc tā lapām,  koka vecuma noteikšana, egles stādiņa iestādīšana un daudzi citi.
Jau otro gadu pozitīvo emociju vilni izsauca uzdevums, kura laikā bērni varēja samīļot un paspēlēties ar haskija sugas suņiem!
Noguruši un laimīgi bērni devās mājās,pēc tam, kad visi laboratorijas uzdevumi bija veiksmīgi izpildīti.

6.a klases dalība „ Meža ekspedīcijā"

2019/09/10
Mūsu skolas 6.a klases skolēni kopā ar skolotājām Lauru  Lārmani un Gitu Maņkovu devās aizraujošā piedzīvojumā ar nosaukumu „ Meža ekspedīcija”. Ekspedīciju organizēja Latvijas Valsts meži.
       Skolēniem tika piedāvātas dažādas aktivitātes, kas saistītas ar mežu, to kopšanu un aizsardzību. Pildījām dažādus uzdevumus, izbaudījām saulainu laiku tīrā un sakoptā mežā, uzzinājām daudz interesanta par mežu un to kopšanu. Protam mērīt koku augstumu, noteikt augsnes skābumu un  koku vecumu, kā arī būvējām tiltu tikai no dēlīšiem. Pēc uzdevumus izpildīšanas atpūtāmies piknikam ierīkotajā vietā.
       Esam priecīgi, ka piedalījāmies ekspedīcijā. Iesakām nākamgad 6.klases skolēniem izmantot šo iespēju!
                                                   6.a klases skolēni un audzinātāja

Новости

новости в:

События

18.09.2019
события в: